Limitowana edycja perfum Zoom-Zoom od Kayah i Mazdy

W tym sezonie świątecznym nie zabraknie prezentów specjalnie dla kolekcjonerów.

Zoom-Zoom będzie dostępne w wersji zarówno dla pań jak i dla panów. Subtelny, kobiecy zapach składa się z leśnej konwalii, magnolii, róży i jaśminu jako nuty serca, owocowej nuty głowy w postaci brzoskwini, pomarańczy, maliny i śliwki dopełnionej wspólną dla obu rodzajów perfum nutą bazy w postaci piżma, wanilii, sandału i ambry. Panowie mogą się cieszyć z połączenia zapachów róży, konwalii i fiołka z cytryną i zieloną mandarynką.

Zapachy opracowała Kayah we współpracy ze znanym perfumiarzem firmy Douglas, Moniką Kaletą. Sama wokalistka cieszy się z efektu, jaki przyniósł ten projekt:

Zapachy pełnią w moim życiu bardzo ważną rolę – opowiada Kayah – dlatego propozycja, którą otrzymałam od marki Mazda, była dla mnie wspaniałą przygodą i lekcją. W pracę nad tym projektem zaangażowanych było wiele osób, tym bardziej cieszę się, że udało się wyprodukować perfumy. To fantastyczne uczucie ujrzeć na półce perfumerii zapach, w którego kreowaniu się uczestniczyło – dodaje – Na pewno będzie on idealnym prezentem, nie tylko świątecznym.

Autorem flakonu jest znany projektant Jan Maciej Kochański, zwycięzca konkursu Poczuj Radość Tworzenia zorganizowanego przez Mazda Motor Poland. Projektant był już kilkukrotnie laureatem innych konkursów, także stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i absolwentem warszawskiej akademii sztuk pięknych.

Perfumy będą dostępne od 15 grudnia w perfumeriach Douglas i będą świetnym prezentem zarówno dla kolekcjonerów jak i tych, którzy lubią połączenie związanych z motoryzacyjną pasją emocji z subtelnością i elegancją delikatnych zapachów. Dodatkowo jest to jedna z niewielu okazji, gdy możemy zakupić coś całkowicie rodzimej produkcji i dać wyraz naszemu entuzjazmowi dla ulubionej marki aut.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze