Lifestyle’owa kurtka Hondy dla kobiet

Marka Honda proponuje nie tylko szeroki wybór motocykli, ale jak się okazuje - tworzy odzież przeznaczoną do użytku codziennego. Naszą uwagę zwróciła kolekcja o nazwie Honda Lifestyle, która oferuje między innymi jeansową kurtkę dla kobiet.

fot. Honda

Każda fanka motoryzacji z pewnością marzy o posiadaniu ubioru lub gadżetu ściśle nawiązującego do swojej pasji. Drogie miłośniczki Hondy – co zatem powiecie na casualową kurtkę jeansową? Projektanci wszyli logo Honda oraz Repsol zarówno na przedniej, jak i na tylnej części kurtki.

Co my myślimy o tym designie? Trzeba przyznać, że jeans jest bez wątpienia jednym z materiałów, który zawsze będzie istniał w świecie mody ze względu na jego uniwersalny charakter i możliwość dopasowania do każdej kreacji. Nie ulega wątpliwości, że ta kurtka nie jest wyjątkiem i stanowiłaby świetne uzupełnienie szafy każdej miłośniczki jednośladów, a zwłaszcza wyścigów motocyklowych. Jedyną wadą produktu jest cena… 524,24 złotych to dosyć dyskusyjna kwota, jednak każdy produkt „z metką” musi mieć swoją wartość. Ten aspekt mimo wszystko nie przeczy urokowi tego ubioru i jak najbardziej chciałybyśmy taką kurtkę mieć. 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze