Lifestyle’owa kurtka Hondy dla kobiet

Marka Honda proponuje nie tylko szeroki wybór motocykli, ale jak się okazuje - tworzy odzież przeznaczoną do użytku codziennego. Naszą uwagę zwróciła kolekcja o nazwie Honda Lifestyle, która oferuje między innymi jeansową kurtkę dla kobiet.

fot. Honda

Każda fanka motoryzacji z pewnością marzy o posiadaniu ubioru lub gadżetu ściśle nawiązującego do swojej pasji. Drogie miłośniczki Hondy – co zatem powiecie na casualową kurtkę jeansową? Projektanci wszyli logo Honda oraz Repsol zarówno na przedniej, jak i na tylnej części kurtki.

Co my myślimy o tym designie? Trzeba przyznać, że jeans jest bez wątpienia jednym z materiałów, który zawsze będzie istniał w świecie mody ze względu na jego uniwersalny charakter i możliwość dopasowania do każdej kreacji. Nie ulega wątpliwości, że ta kurtka nie jest wyjątkiem i stanowiłaby świetne uzupełnienie szafy każdej miłośniczki jednośladów, a zwłaszcza wyścigów motocyklowych. Jedyną wadą produktu jest cena… 524,24 złotych to dosyć dyskusyjna kwota, jednak każdy produkt „z metką” musi mieć swoją wartość. Ten aspekt mimo wszystko nie przeczy urokowi tego ubioru i jak najbardziej chciałybyśmy taką kurtkę mieć. 

Najnowsze

Czego słuchać podczas jazdy?

Zakończył się II etap konkursu ŠKODA Auto Muzyka, który miał wytypować najlepszą muzykę do jazdy samochodem. Akcja zgromadziła 879 zespołów i 1666 utworów z różnych gatunków muzycznych.

Po trwającym 9 tygodni głosowaniu internetowym, które wyłoniło sto najciekawszych kompozycji, finalistów oceniło jury konkursowe.

Piotr Metz, Andrzej Smolik, Piotr Stelmach, Agnieszka Szydłowska, Michał Urbaniak i Wojciech Waglewski wybrali dziesięć najlepszych zespołów spośród finałowej setki. Na potrzeby konkursu jury przekazano iPady ze specjalną aplikacją do głosowania, a także samochody, którymi jeździli, słuchając piosenek wybranych artystów.

fot. ŠKODA

Na liście laureatów znaleźli się Natalia Lubrano, Fluktua, Michał Wendeker, Olga Matuszewska, Miss God, Maja Olenderek Ensemble, The Rookles, Zuzanna and Overdriven, Zuza Nagiel i Eugeniusz Kowalski.

Nagrodą główną dla zwycięzców jest koncert w Studiu im. Agnieszki Osieckiej radiowej Trójki, który odbędzie się w styczniu 2013 roku. Eugeniusz Kowalski otrzymał też nagrodę publiczności, przyznaną przez internautów, którą jest nagranie profesjonalnego teledysku. 

Na stronie internetowej konkursu ŠKODA Auto Muzyka www.skodaautomuzyka.pl  można posłuchać zwycięskich utworów. Na blogu poświęconym akcji zamieszczone zostały również wywiady z jurorami i z wykonawcami.

Najnowsze

Zły stan aut, kierowcom brakuje wiedzy

Ogólnopolska ankieta, będąca częścią kampanii społecznej „Zimowy pit-stop”, przyniosła przygnębiające wyniki. Co 10 auto badane w polskich stacjach diagnostycznych nie nadaje się do jazdy.

Badanie stacji kontroli pojazdów zostało przeprowadzone przez sieć ProfiAuto we współpracy z Polską Izbą Stacji Kontroli Pojazdów. Badanie było częścią kampanii społecznej „Zimowy pit-stop”, której twarzą jest modelka Natalia Siwiec.  W ramach kampanii mechanicy, niczym zespoły pit-stop w wyścigach Formuły 1, będą badać samochody Polaków na ulicach największych miast.

Natalia Siwiec, twarz kampanii
fot. zimowypitstop.pl

Badanie objęło niemal 50 stacji diagnostycznych z największych miast we wszystkich województwach. W ocenie diagnostów stan aut jeżdżących po polskich drogach jest w dużej części fatalny. Blisko dwie trzecie użytkowników aut nie wie też, kiedy sprawdzać i wymieniać najważniejsze części odpowiedzialne za bezpieczeństwo, takie jak amortyzatory czy opony. Brak kontroli tych części zaś bardzo często odpowiedzialny jest za najtragiczniejsze wypadki na polskich drogach.

fot. zimowypitstop.pl

Co piąty kierowca pojawia się na stacjach diagnostycznych już po upływie terminu kolejnego badania technicznego. Kampania społeczna „Zimowy pit-stop” ma zwrócić uwagę kierowców na konieczność regularnych kontroli i wymiany najważniejszych części samochodów, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo jazdy. W ramach kampanii ruszył m.in. serwis internetowy www.zimowypitstop.pl.

 

Najnowsze

Prowizoryczny kalendarz wyścigów MotoGP w 2013 roku

Niedawno publikowałyśmy prowizoryczny kalendarz wyścigów WSBK. Teraz, światło dzienne ujrzał terminarz rund MotoGP. Początek zmagań zawodników królewskiej klasy zobaczymy prawdopodobnie już 7 kwietnia.

Zgodnie z przypuszczeniami, runda na torze Sachsenring odbędzie się o jeden weekend wcześniej, niż dotychczas. Zmiana  wynika z tego, że w tym samym terminie na obiekcie Sachsenring  odbywają się rozgrywki Formuły 1.

fot. materiały prasowe
Dodatkowo, potwierdzono rundę w hiszpańskim Jerez, która w kalendarzu pozostanie aż do 2015 roku. Stało się tak dzięki wielu negocjacjom władz Jerez i Dorny, jednostki odpowiedzialnej za organizację wyścigów MotoGP. „To dla mnie duża przyjemność, że mogę zapowiedzieć przedłużenie rundy Jerez Grand Prix na kolejne trzy lata” – powiedział Carmelo Ezpeleta, szef Dorna – „To jedno z kluczowych miejsc w kalendarzu o niepowtarzalnej atmosferze, które przyciąga tłumy kibiców” – dodał.
 
Prowizoryczny terminarz wyścigów:
 
7 kwietnia – Losail
21 kwietnia – Austin
5 maja – Jerez
19 maja – Le Mans
2 czerwca – Mugello
16 czerwca – Barcelona
29 czerwca – Assen
14 lipca – Sachsenring
18 sierpnia – Indianapolis
25 sierpnia – Brno
1 września – Silverstone
15 września – Misano
29 września – Aragon
13 października – Sepang
20 października – Phillip Island
27 października – Motegi
10 listopada – Walencja

Najnowsze

I wiewiórki mogą jeździć… na motocyklach

Wiewiórka Zipper od pięciu lat jest wierną towarzyszką motocyklistki Suki Mixson. Nie odstępuje jej na krok – nawet podczas motocyklowych przejażdżek.  

Wszystko zaczęło się pięć lat temu, kiedy Suki wracała z koncertu. Spotkała tam mężczyznę, który po kilku kieliszkach nie był w stanie sam prowadzić. Podwiozła go do domu, a syn mężczyzny, w wyrazie wdzięczności, podarował jej malutką wiewiórkę.

fot. materiały prasowe

Zipper trzeba było karmić z butelki co dwie godziny, inaczej głośno lamentowała, domagając się jedzenia. Nic dziwnego, że między Suki a zwierzęciem powstała silna więź. Na tyle mocna, że próby zwrócenia Zippera naturze spełzły na niczym. Zawsze wracała do domowej sypialni i domagała się wpuszczenia na poduszkę.

fot. materiały prasowe

Zwierzyniec Suki obejmuje również trzy koty i psa. Koty dzielą pasję motocyklową właścicielki, dzielił ją również szczur, którego hodowała wcześniej. Wydawało się naturalne, że Zipper również zostanie motocyklistką. Pierwsze przejażdżki odbywała jeszcze w kieszonce na piersiach, obecnie ma już własne honorowe miejsce, poduszkę i miniaturowy, dostosowany do jej potrzeb kask. Suki jeździ również na nartach wodnych, ale Zipper trzyma się wtedy z daleka – nie przepada za wodą. Do motocykli ma natomiast wyraźną słabość, bo zdarza jej się mościć na cudzych maszynach, ku zaskoczeniu właścicieli. Zawsze jednak wraca do ukochanej pani.

fot. materiały prasowe

„Łączy nas bezwarunkowa miłość” – mówi Suki z uśmiechem.

Najnowsze