Lexus RX debiutuje w nowej stylowej edycji limitowanej Sport Edition
Lexus RX debiutuje w nowej stylowej edycji limitowanej Sport Edition. Z zewnątrz RX Sport Edition otrzymuje czarny grill, 20-calowe ciemnobrązowe felgi i czarne boczne lusterka.
Nadwozie modelu RX zyskało bardziej sportowy charakter dzięki linii nowych akcentów. Najbardziej widocznym z nich jest czarne wykończenie charakterystycznego grilla Lexusa o kształcie klepsydry, silnie kontrastujące z chromowaną obwódką. Pięcioramienne, 20-calowe obręcze kół z lekkich stopów są ciemnobrązowe, a obudowy lusterek czarne, podobnie jak w modelu RX F SPORT.
Wersja Sport Edition jest również oferowana z nowym aerodynamicznym pakietem nadwozia, składającym się z osłon progów, przedniego spoilera i dolnej części tylnego zderzaka w kolorze nadwozia.
Smartfony można zintegrować z systemem multimedialnym pojazdu za pośrednictwem Apple CarPlay i Android Auto, uzyskując dostęp do Siri i Asystenta Google. W wyższych wersjach wyposażenia obsługa telefonu, nawigacja, dostęp do usług internetowych i rozbudowane sterowanie systemem klimatyzacji są zarządzane za pomocą 12,3-calowego centralnego wyświetlacza, który można obsługiwać za pomocą poleceń na ekranie dotykowym, sterowania głosowego lub intuicyjnego panelu dotykowego. W ofercie znajduje się także kolorowy wyświetlacz HUD, prezentujący kluczowe dane pojazdu i podróży w dolnej części przedniej szyby, na linii wzroku kierowcy.
Na europejskich rynkach Lexus RX jest również dostępny z 3,5-litrowym benzynowym silnikiem V6 z bezpośrednim wtryskiem o mocy 300 KM (RX 350) oraz 2.0-litrowym silnikiem o mocy 238 KM (RX 300).
Nowy RX Sport Edition zostanie zaprezentowany pod koniec września i będzie dostępny tylko przez rok.
Najnowsze
-
Test Alfa Romeo Junior Elettrica. Włoski charakter nadal tu mieszka
Alfa Romeo Junior miała zadebiutować pod nazwą “Milano”, ale problemy związane z prawami do tej nazwy sprawiły, że producent w ostatniej chwili musiał zmienić plany. Ostatecznie, najmniejszy i najbardziej kompaktowy model w aktualnej gamie włoskiej marki trafił na rynek jako Junior. W testowanej wersji mamy do czynienia z odmianą elektryczną. Podstawowe pytanie z jakim odebrałam […] -
TEST Mercedes G 580 EQ – Profanacja, a może strzał w dziesiątkę?
-
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
-
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
Zostaw komentarz: