Lewis Hamilton wozi pluszaki Mercedesem-AMG GT 4-Door Coupe. Serio

Lewis Hamilton wozi pluszaki Mercedesem-AMG GT 4-Door Coupe. Serio
Jak bardzo wszechstronny jest nowy model ze stajni AMG? Jeśli wierzyć temu filmikowi z Lewisem Hamiltonem, to wyjątkowo wszechstronny.

Dzień jak co dzień - Lewis Hamilton wskakuje do swojego Mercedesa-AMG i rusza na trening. Tym razem nie jedzie jednak sam - zabiera ze sobą trzy wielkie pluszaki.

Po chwili dociera na tor, gdzie idzie łeb w łeb z innymi modelami z rodziny AMG GT - GT R, GT S oraz wyścigowymi GT3 i GT4. Jeśli wierzyć nagraniu, ten mierzący ponad 5 metrów i ważący ponad 2 tony model, wcale nie jest wolniejszy od swoich braci z nadwoziami coupe. Z pewnością jest szybszy na prostej od GT R i GT S - mając 639 KM GT 4-Door Coupe rozpędza się do 100 km/h w 3,2 s.

Zabawa na torze nie trwa długo - Hamilton rusza na publiczne drogi i jedzie z pluszakami… gdzie? Zobaczcie sami.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.