Letnia kolekcja odzieży Harley-Davidson

Wraz z nadejściem cieplejszych miesięcy Harley-Davidson zaprezentował swoją nową letnią kolekcję MotorClothes, zarówno odzieży na motocykl, jak i po zejściu z niego.

Kolekcja czerpie inspiracje z zakurzonych dróg amerykańskich pustkowi oraz pozwala jej użytkownikom wyrazić swój indywidualny styl. Wzornictwo odzieży w nowej kolekcji, wyróżniające się strukturalnymi, cieniowanymi efektami oraz wyblakłymi szwami, przywodzi na myśl rozległe i oddalone od gwaru amerykańskie bezdroża. Odzież występuje w ciepłych i przykurzonych odcieniach neutralnych.

Tegoroczna kolekcja odzwierciedla atmosferę jazdy po bezkresach przy donośnym wtórze silnika. W tym sezonie nacisk położono na wytrzymałość i wielofunkcyjność, czemu służy zastosowanie solidnych materiałów. Funkcja Warm Weather chroni odzież zarówno kierowcy, jak i pasażera przed przemoknięciem i przegrzaniem, oraz nadaje ubraniom charakterystycznego wyglądu. Dzięki możliwości wyboru modelu z siatką lub odzieży wykonanej z lekkich, szybkoschnących tkanin, nawet w najcieplejsze dni motocykliści mają zapewniony komfort jazdy.

Tegoroczna damska kolekcja letnia składa się z odzieży wzbogaconej o elementy ażurowe i cieniowane. Odzież występuje w ciepłych i przykurzonych odcieniach neutralnych. Ozdabiające kolekcję chwasty i pióra nadają motocyklistkom niepowtarzalnego stylu, a elementy takie jak krzyżowe sznurowanie na plecach stanowią niezwykle oryginalny ornament.

Męska kolekcja letnia 2017 jest różnorodna pod względem barw, charakteru i struktur. Wykonane z bawełny i szyte kontrastującymi nićmi ubrania zdobią wyraziste haftowane wzory. Niektóre modele koszulek mają wszyty karczek zapewniający wygodę w gorące dni.

Produkty z letniej kolekcji można kupić w lokalnym salonie Harley-Davidson.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze