Leon Haslam kusi nagim ciałem

Ekipa BMW Motorrad przygotowała kampanię promującą następną rundę WSBK na torze Silverstone. Tym razem jej głównym bohaterem jest półnagi zawodnik klasy Superbike - brytyjski motocyklista Leon Haslam.

O ile do promocji wyścigów wykorzystywano najczęściej  obecność dziewczyn na paddockach, to teraz ekipa z BMW zadbała o urozmaicenie tego stanu rzeczy. Zorganizowano sesję zdjęciową, a jej głównym bohaterem został jeden z zawodników klasy Superbike – Leon Haslam. Na zdjęciach możemy zobaczyć półnagiego Leona, którego tors i ręce pomalowane zostały na wzór kombinezonu. Tego dzieła dokonała Carolyn Roper, dwukrotna mistrzyni świata w body paintingu.  Trzeba przyznać, że efekt trzygodzinnej pracy jest fenomenalny.

Leon Haslam w wersji półnagiej i artystycznej. Jak się podoba?
fot. materiały prasowe

„Konieczność stania w jednym miejscu, w jednej pozycji była naprawdę frustrująca. W dodatku nie wiedziałem, co się tam naprawdę dzieje. Jednak kiedy Carolyn zakończyła swoją pracę i nareszcie mogłem zobaczyć się w lustrze, to nie mogłem w to uwierzyć” – mówi Haslam – „Wzory na moim ciele były nieprawdopodobnie realistyczne, z uwzględnieniem nawet najmniejszych detali. Carolyn ma naprawdę ogromny talent.”

fot. materiały prasowe

Drogie panie, czy Leo zachęcił was do śledzenia wyścigów Superbike?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze