Leon Cupra R w sprzedaży

Kobietom się podoba nawet jego konwencjonalna wersja, a co dopiero Cupra R?!  W dodatku napędzana najmocniejszym w historii Seata 2-litrowym silnikiem o mocy 265 KM? Ale to nie wszystko: producent dorzucił blokadę mechanizmu różnicowego XDS, co może sprawić, że auto stanie się prawidziwą wyścigówką!

Po debiucie na salonie we Frankfurcie długo oczekiwany Leon Cupra R doczekał się premiery rynkowej. Samochód, które wchodzi właśnie do sprzedaży w Hiszpanii, dysponuje mocą 265 KM – największą wśród dotychczas produkowanych modeli Seata-a.

fot. Seat
fot. Seat

 

Długa lista wyposażenia auta obejmuje między innymi elektroniczną automatyczną blokadę mechanizmu różnicowego XDS, oraz wyjątkowej urody 19-calowe aluminiowe obręcze kół z pięcioma podwójnymi ramionami. Zresztą to najlepiej wyposażona wersja Leona: ma nawet do ośmiu poduszek powietrznych, a przy miejscach skrajnych z tyłu znajdują się zaczepy Isofix do fotelika dziecięcego.

Ponadto znajdziemy w nim m.in. ABS + TCS, ESP + EBA, układ ostrzegający o spadku ciśnienia w ogumieniu, tempomat, lampy przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów, przyciemniane szyby, specjalne wzmocnione zawieszenie, czy sportowe fotele ze specjalną tapicerką i logo Cupra.

Jest też ukłon w stronę kobiet – szuflada pod fotelem pasażera przydatna na np. przewożenie butów na obcasie, kiedy po naszej sportowej jeździe chcemy elegancko wyglądać. 

fot. Seat
fot. Seat

Leon Cupra R oferowany jest w dziewięciu kolorach nadwozia: Candy White (biały), Emoción Red (czerwony), Crono Yellow (żółty), Mágico Black (czarny), Citrus, Speed Blue (niebieski), Lumina Orange (pomarańczowy), Kiwi Green (zielony) i Furia Grey (szary) – przy czym trzy ostatnie kolory dostępne są na specjalne zamówienie. 

Wyposażenie standardowe nowego Leona CUPRA R można uzupełnić o pakiet Technology Plus, obejmujący biksenonowe reflektory z doświeltalniem zakrętów, światła do jazdy dziennej, nawigację satelitarną, moduł Bluetooth oraz przednie czujniki parkowania z optycznym systemem wspomagania parkowania.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze