Edyta Klim

Leginsy i bluza na motocykl? Oczywiście, przecież są z kevlarem!

Firma GoGo Gear postanowiła połączyć wygodę leginsów i dresowej bluzy z bezpieczeństwem na motocyklu, dzięki użyciu w ich produkcji stuprocentowego kevlaru!

Leginsy są super wygodne i dopasowane, kobiety uwielbiają je nosić. Tym bardziej cieszy nas fakt, że można już zakupić leginsy motocyklowe, które mogą być noszone samodzielnie lub jako warstwa ochronna pod dowolne spodnie.

Leginsy zbudowane są z dwóch warstw: zewnętrznej, poliestrowej (odpornej na scieranie) z domieszką spandexu oraz wewnętrznej kevlarowej z włókien DuPont. Dodatkowo wyposażone są w ochraniacze kolan i kieszenie na ochraniacze bioder. Ich cena to 149 dolarów.

Macie nadal wątpliwosci? Kilka użytkowniczek leginsów miało już okazję przekonać się o tym, że ochrona w nich jest skuteczna:

Marka oferuje także bluzy z kapturem (kolor czarny i czerwony za 129 dolarów) z wbudowaną warstwą kevlarową oraz ochraniaczami:

Mężczyźni nie muszą nam zazdrościć, ponieważ i dla nich GoGo Gear ma kalesony kevlarowe z ochraniaczami i męskie bluzy z kapturem.

Pełną ofertę znajdziecie na stronie producenta: http://www.gogogearla.com

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze