Legenda powróciła! Gra F1 2019 w nowej odsłonie.

Legendarna gra powraca w nowej, odświeżonej formie - F1 2019! Walcz z rywalami, zbieraj punkty i wygraj Grand Prix! Z okazji 10 rocznicy marki przygotowano dwa wydania specjalne: Anniversary i Legendary Edition.

Gra F1 2019 jest oficjalnym produktem licencjonowanym przez FIA F1 World Championship, za czym idzie najwyższa jakość odwzorowania każdego z elementu tych zawodów, co ucieszy nawet najbardziej zagorzałych fanów sportów motorowych. Gra zawiera bowiem wszystkie zespoły, kierowców oraz tory aktualnego sezonu Formuły 1.

Nowa odsłona serii gry F1 to szereg dodatkowej zawartości oraz usprawniona oprawa audiowizualna, w tym ulepszone oświetlenie, dzięki któremu wyścigi nocne nabiorą jeszcze większego realizmu. Twórcy dodali też funkcję automatycznego nagrywania najlepszych powtórek, a także możliwości tworzenia własnych malowań dla bolidów. 

Dla polskich fanów studio Codemasters przygotowało lokalną okładkę z najbardziej utytułowanym polskim kierowcą wyścigowym i rajdowym – Robertem Kubicą, który zajął miejsce obok aktualnego mistrza świata – Lewisa Hamiltona. Teraz gracze będą mogli wcielić się w postać polskiego mistrza i samemu zasiąść za kierownicą bolidu Williamsa w walce o Grand Prix największych torów F1. 

Po raz pierwszy w historii serii gra zawiera kompletny sezon Formuły 2 z 2018 roku, który stanowić będzie też wstęp w trybie kariery dla jednego gracza. W wydanej po premierze aktualizacji znajdziemy wszystkie oficjalne trasy, bolidy i kierowców z ubiegłego sezonu F2, a Alex Jacques i Davide Valsecchi będą komentować przebieg naszych zmagań. Sezon F2 2019 zostanie udostępniony bezpłatnie w późniejszym czasie. Wpływ na dobrze poprowadzoną karierę będą mieć nie tylko wygrane wyścigi, ale także dobrze poprowadzone relacje z mediami czy zakupiony sprzęt. Każdy wybór będzie miał znaczenie na rozwój kariery.

F1 2019 zawiera rozbudowany tryb rozgrywki wieloosobowej, w tym rankingowej. Ścigaj się z graczami z całogo świata w cotygodniowych wydarzeniach i ligach. Zdobywaj punkty nawet w 20 ligach jednocześnie, zacieśniając swoją dominację na torze.

W jubileuszowej Anniversary Edition do 18 klasycznych, powracających bolidów z poprzedniego sezonu, dołączają nowe, w tym Ferrari F10 i McLaren MP4-25.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze