Lara Stone, CK i Mercedes SL Roadster

Nie od dziś wiadomo, że piękna kobieta obok wyjątkowego auta to idealne połączenie w akcjach marketingowych. Przy okazji sesji fotograficznej promującej nową kolekcję odzieży Calvina Kleina, zaprezentowano Mercedesa SL Roadster w matowym, grafitowym lakierowaniu.

 

fot. Mercedes USA

Zdjęcia do sesji promującej nową kolekcję odzieży Calvina Kleina wykonano na pustyni niedaleko Los Angeles na zlecenie Mercedes-Benz USA. Zatrudniono holenderską supermodelkę, Larę Stone, oraz fotografkę – Alex’ę Prager –  która wzoruje się w swojej pracy na sceneriach rodem z dzieł Fellini’ego, Hitchcock’a czy Lynch’a.

Zamysł był taki, aby odtworzyć klimat panujący w filmach grozy, czy thrillerach: piękna blondynka o niespokojnym wyrazie twarzy, stoi na środku pustyni z walizką w ręku, w okół nisko latające ptaki wieszczą nadciągającą burzę, czyli kłopoty (aby wzmóc „wiatr” użyto specjalnej maszyny). Całość ma stwarzać wrażenie, że kobieta ucieka przed… i tu interpretacja należy do nas samych. Tak czy owak, pomoże jej w ucieczce stojący u jej boku Mercedes SL Roadster, w pięknym grafitowo-matowym lakierowaniu (w Polsce za tego typu efekt należy zapłacić dodatkowo 18 tysięcy złotych).

Obie panie: modelkę i fotografkę, zobaczymy ponownie razem przy okazji Mercedes Fashion Week, który odbędzie sie już w styczniu w Berlinie.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze