Land Rover wyrusza w trasę do polskich kurortów wakacyjnych

Land Rover razem z rozpoczęciem wakacji postanowił wyjechać w trasę poprzez największe polskie kurorty, by zaprezentować swoje najciekawsze modele samochodów.  

Range Rover Sport oraz Land Rover Discovery 4 –  te modele będzie mógł obejrzeć każdy, kto zdecyduje się spędzić wakacje nad Polskim morzem.
fot. Land Rover

Od czerwca na jednym z campingów, oznaczonym flagami i bannerami marki, można zapoznać się m.in. z modelem Range Rover Sport.

Chałupy 3 – nowoczesny camping nad morzem położony na Półwyspie Helskim, który co roku przyciąga fanów aktywnego wypoczynku: surferów, kitesurferów czy żeglarzy. W tym roku atrakcje tego miejsca zostaną poszerzone o dodatkowe elementy. Marka Land Rover prezentuje tam dwa modele samochodów marki Land Rover: Range Rover Sport oraz Land Rover Discovery 4. Na tę okoliczność camping został specjalnie obrandowany.

Producent nie przez przypadek postanowił zaprezentować wybrane  modele Land Rovera nie przez p w takich okolicznościach. Nie jest tajemnicą, że są to  auta, które mogą doskonale nadawać się   na letnie eskapady. Na ich korzyść przemawaia przede wszystkim wyposażenie. Auta posiadają pojemne bagażniki samochodowe, zestawy do mocowania i holowania oraz specjalne bagażniki dachowe m.in. dostosowane do transportu sprzętu do uprawiania sportów wodnych. Dzięki temu mamy możliwość zamocowania deski surfingowej, łodzi z masztem lub kajaka. Zaprezentowane na campingu sportowe modele Land Rovera zostaną wystawione od czerwca do końca września.

Land Rover dzięki odpowiedniemu wyposażeniu pozwala na łatwe i bezpieczne zamocowanie deski surfingowej, łodzi z masztem lub kajaka
fot. Land Rover

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze