Land Rover Defender – replika z klocków LEGO

Land Rover LEGO Technic Land Rover Defender który miał swoją premierę równolegle z prezentacją prawdziwego modelu New Defender podczas Salonu Samochodowego Frankfurt Motor Show we wrześniu br. Imponująca replika z klocków LEGO wiernie odzwierciedla swój ikoniczny pierwowzór.

LEGO Technic Land Rover Defender ma mnóstwo realistycznych elementów i funkcji, co daje niesamowitą przyjemność budowania. Wyposażony jest w najbardziej zaawansowaną technologicznie czterobiegową, sekwencyjną skrzynię biegów LEGO Technic, jaką kiedykolwiek stworzono – z dwiema dźwigniami do przełączania wysokich i niskich biegów oraz z selektorem (nowość z 2019 roku).

Ta niezwykła replika ma również schowany pod maską, sześciocylindrowy silnik rzędowy z ruchomymi tłokami, napęd na wszystkie koła z trzema mechanizmami różnicowymi, niezależne zawieszenie obu osi, autentyczne nadwozia i felgi oraz przyczepne opony. Wszystko zaprojektowano tak, by miłośnicy motoryzacji i fani LEGO mogli czerpać z zabawy jak najwięcej radości.
LEGO Technic Land Rover Defender charakteryzują także czyste, nowoczesne linie i wyprofilowana powierzchnia karoserii.

Chcąc jak najdokładniej oddać wygląd i wyposażenie nowego Defendera, twórcy zadbali o wszystkie elementy, w tym działającą wyciągarkę, bagażnik dachowy ze schowkiem, kufer, drabinę i maty trakcyjne. W kabinie znajduje się ruchoma kierownica, pełna detali deska rozdzielcza, a w bagażniku umieszczono koło zapasowe. 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze