Łańcuch zamiast wskazówki na zegarze

Z tym zegarem czas płynie przyjemniej i wolniej. Posiadanie go musi być nie lada frajdą dla miłośniczek dziwnych przedmiotów i motoryzacyjnych nowinek. Co w nim takiego szczególnego, poza niebotyczną ceną?

Nietypowy zegar dla zamożnych fanek motoryzacyjnych i oryginalnych gadżetów
fot. Unica Home

Łańcuszki kojarzą nam się z wiszącą na szyi biżuterią, łańcuchem rowerowym, motocyklowym, czy rozrządu i omijaną przez nas z daleka piłą łańcuchową. Oto gadżet, który pokazuje, że łańcuchy mogą mieć też inne zastosowanie – łańcuchowy zegar!

Minimalistyczny czasomierz na domową ścianę rozbawi wielbicieli tradycyjnych zegarów z kukułką i ucieszy każdą maniaczkę techniki. Pytanie tylko, czy poza swoimi walorami estetycznymi pozwoli na precyzyjne odczytanie godziny? Zgodnie z zasadą liczba, która jest najbliżej góry wskazuje godzinę, o odczytywaniu minut niestety nic nie wiadomo, ale przecież szczęśliwi czasu nie liczą.

Łańcuchowy zegar naprawdę fajnie byłoby mieć na ścianie, bo to niewątpliwie dzieło sztuki użytkowej i oryginalny element designu mieszkaniowego, jednak jego cena – 7 tysięcy złotych – skutecznie od tego odstrasza. Lepiej zainwestować te pieniądze w inne „techniczne” nowinki.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze