Lancia Ypsilon i Kasia Smutniak wspólnie dla Nepalu

Lancia Ypsilon i Kasia Smutniak wspólnie dla Nepalu

03 listopada 2015
Przy okazji uroczystego wieczoru charytatywnego, który odbył się na zakończenie Święta Kina w Rzymie, marka Lancia wsparła stowarzyszenie im. Pietro Taricone Onlus, gromadzącą fundusze dla Nepalu.

Z okazji X edycji Święta Kina w Rzymie, Lancia wraz z Cinecittà Studios była głównym sponsorem uroczystego wieczoru charytatywnego „Razem dla Nepalu", który odbył się w piątek 23 października br. Zbiórka pieniędzy, zorganizowana z inicjatywy Désirée Colapietro Petrini, ma wesprzeć stowarzyszenie im. Pietro Taricone Onlus, założone przez Kasię Smutniak: polską modelkę i aktorkę, która od 2011 roku osobiście jest zaangażowana w budowę i zarządzanie szkołą w Mustang, do której uczęszczają nepalskie dzieci.

Kasia Smutniak została niedawno gwiazdą reklamy, która towarzyszyła wprowadzeniu na rynek nowej Lancii Ypsilon. Aktorka będzie ambasadorką samochodu również w 2016 roku. Nie jest to przypadkowy wybór, lecz współpraca bazująca na tych samych  wartościach, które reprezentuje Lancia. Kasia Smutniak od zawsze udowadniała, że jest kobietą silną i wszechstronnie utalentowaną aktorką. Nigdy nie była osobą szukającą świateł reflektorów, a publiczność polubiła ją za jej klasę i prosty, a zarazem wyszukany styl: styl współczesnej, stale zmieniającej się kobiety, zawsze wyrafinowanej i pięknie się prezentującej.

- Oprócz tego, że jest jedną z najlepszych europejskich aktorek, Kasia Smutniak ma wyjątkową wrażliwość i wie, co to zaangażowanie i odpowiedzialność społeczna. Jest kobietą mającą własny styl, jest wierna samej sobie i nie daje się zwieść chwilowym modom. Takie właśnie kobiety wybierają nową Lancię Ypsilon, biorąc pod uwagę jej „bogate wnętrze", „wrodzoną" klasę i elegancje oraz niekonwencjonalność tego samochodu - powiedziała Antonella Bruno, szefowa regionu EMEA marki Lancia.

Niektórzy z gości przyjechali na czerwony dywan Teatru 1 Cinecittà Studios właśnie nową Lancią Ypsilon, która niedawno w Mediolanie została zaprezentowana prasie. Obecna gama przewiduje trzy wersje wyposażenia - Silver, Gold i Platinum, oraz pięć wersji silnikowych. Nowa Lancia Ypsilon jest także oferowana w polskich salonach marki Lancia.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!