Lamborghini z klocków LEGO?

Swoją pasję motoryzacyjną można wyrazić na wiele oryginalnych sposobów. Tę teorię potwierdził niemiecki członek społeczności serwisu Eurobricks.com, który zaprojektował i stworzył unikalny model Lamborghini Countach. Do realizacji pomysłu użył klocków LEGO.

Polo-Freak, twórca tego pomysłowego projektu, zbudował model Lamborghini Countach w skali 1:18. Swoją pracę rozpoczął w 2007 roku, a odpowiednią wiedzę dotyczącą składania poszczególnych elementów i mapę całej konstrukcji uzyskał za pomocą programu komputerowego.

fot. materiały prasowe

Trzy lata później Polo-Freak rozpoczął nabywanie kluczowych części do budowy unikatowego Lamborghini, jednak nie wiemy,  ile elementów potrzebnych było do stworzenia samochodu. Koszt realizacji pomysłu także nie jest znany, jednak – jak sami możemy się domyślić – suma ta na pewno nie była mała. Przede wszystkim warto zauważyć, że twórca nie zapomniał o najbardziej drobiazgowych detalach samochodu Lamborghini Countach, jak wloty powietrza czy chowane reflektory.

fot. materiały prasowe

Nie ulega wątpliwości, że taka „zabawka” ucieszyłaby każdego fana i każdą fankę motoryzacji, niezależnie od wieku. To Lamborghini ma jednak jedną wielką wadę: nie jeździ.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze