Lamborghini Veneno z… LEGO

Żeby stać się posiadaczem niezwykłego samochodu nie trzeba mieć majątku. Oto niesamowity projekt, który powstał z połączenia wyobraźni oraz zestawu plastikowych klocków.

Kilka dni temu LEGO zaprezentowało swój najnowszy zestaw przeznaczony dla fanów ciężkiej motoryzacji. W sieci pojawił się projekt zbudowany przez niezależnego twórcę, który posiadał odpowiedni zestaw klocków. 

Dzięki temu powstało Lamborghini Veneno zbudowane w całości z regularnych klocków. Twórca tego dzieła musiał się wykazać niesamowitą wyobraźnią, bo nie jest łatwo odtworzyć futurystyczne kształty włoskiego supersamochodu przy pomocy prostych elementów.

Pojazd posiada pieczołowicie dopracowane detale, nie tylko z zewnątrz, ale także w środku i pod maską. Dodatkowo pojawił się tam akcent w postaci włoskiej flagi.

Projekt powstał w ramach konkursu LEGO Ideas, gdzie można głosować na najciekawsze projekty. Wybrany przez internautów pomysł, który zdobędzie 10 tysięcy głosów zostanie wprowadzony do masowej produkcji. Zachęcamy do głosowania!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze