Lamborghini Drive Club po raz pierwszy w Polsce. Jakie modele zaprezentują się na torze Silesia Ring?

Potencjał Lamborghini najlepiej sprawdzić na torze. Jeszcze lepiej, gdy można zrobić pod okiem instruktorów, którzy świetnie wiedzą, jak jechać, aby wykrzesać z tych aut maksimum. Na tym właśnie polega Lamborghini Drive Club, który – po raz pierwszy w Polsce – odbędzie się już 21 października na torze Silesia Ring oraz na malowniczych drogach wokół Kamienia Śląskiego.

Ponad 3500 metrów doskonałej nawierzchni z dziewięcioma prawymi i sześcioma lewymi zakrętami, które pozwolą na sprawdzenie możliwości aut i własnych umiejętności. Całość uzupełnia 730-metrowa prosta, na której będzie można uwolnić cały potencjał drzemiący w silnikach i poczuć niesamowite przyspieszenie. Właśnie takie miejsca są naturalnym środowiskiem Lamborghini.

Na torze te auta czują się najlepiej i pokazują, na co je stać. Podczas pierwszego w naszym kraju Lamborghini Drive Club będzie dostępnych 9 samochodów. Kierowcy będą mogli poczuć moc i potencjał drzemiący w silnikach V8, V10 i… V12. Obok modeli Huracan EVO (6 sztuk) i Urus (2 sztuki), uczestnicy będą mogli doświadczyć 740-konnego Aventadora S, który zostanie oddany w ich ręce podczas przejazdu malowniczymi drogami, na liczącej około 130 km trasie wokół Kamienia Śląskiego.

Doświadczenie trzeba zdobyć samemu, jednak wiedzę przekażą podczas Lamborghini Drive Club znakomici instruktorzy, którzy potrafią idealnie poznać auto i jego zachowanie podczas jazdy. Głównym instruktorem i liderem kadry trenerskiej tego dnia na torze będzie Janusz Dudek, jeden z najbardziej doświadczonych trenerów sportowej jazdy w Polsce . Ze szkoleniami związany jest od 2001 r., posiada międzynarodowe certyfikaty trenerskie kilku producentów samochodów sportowych klasy premium. Oprócz Janusza trenerami tego dnia będą: Daniel Jamróz, Jakub Gerber i Damian Syty. 

Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy. Jedna z nich jako pierwsza zacznie zajęcia na torze pod okiem instruktorów, a druga w tym czasie uda się na przejażdżkę po malowniczych drogach wokół Kamienia Śląskiego, gdzie będą mogli pojeździć m.in. Aventadorem S. Następnie grupy zamienią się i kolejne osoby będą mogły sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą Lamborghini Huracan EVO i Urus na torze Silesia Ring.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze