Paula Lazarek

Lamborghini Aventador SVJ – limitowany model znanego piłkarza trafi na złomowisko?

Znany piłkarz Benjamin Mendy gra w reprezentacji Francji oraz Manchesterze City. Teraz zmaga się z brytyjską biurokracją, aby odzyskać swoje luksusowe, sportowe Lamborghini zanim trafi ono na złomowisko. Dlaczego?

Znany piłkarz reprezentacji Francji kupił luksusowego Aventadora, po czym został zatrzymany w listopadzie przez policję w Wielkiej Brytanii za prowadzenie samochodu bez ubezpeiczenia oraz ważnego prawa jazdy. Ta chwila zapomnienia teraz będzie kosztować piłkarza nawet utratę tego limitwanego samochodu. Procedury przewidują sprzedaż lub kasację auta po 14 dniach od konfiskaty – samochód sportowca znajduje się na policyjnym parkingu od przeszło 20 dni.

W Wielkiej Brytanii władze przechowują samochód do 14 dni, jeśli właściciel samochodu dostarczy wymagane dokumenty i badania będzie mógł odzyskać auto. Jeśli jednak nie dotrzyma terminów, samochód może zostać zniszczony. 

Wrto wiedzieć, że na świecie dostępnych jest tylko 900 egzemplarzy modelu Aventador SVJ Coupé i choć znany piłkarz z pewnością może sobie finansowo pozwolić na każdy samochód jaki tylko by chciał to ogromną stratą dla świata motoryzacji byłaby kasacja takiego supersamochodu. Przypomnijmy, że Aventador SVJ przyspiesza od 0 do 100 km/h w 2,8 sekundy i 0-200 km/h w 8,6 sekundy. Prędkość maksymalna przekracza 352 km/h.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

bialy samochod i czarny to profanacja tego wozu

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Wracaj do domu bo ci Passat gnije

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze