Łada 2107 z oferty Panka rozbita zaraz po wprowadzeniu do oferty! Nie da się jej już uratować?

Kolejny ciekawy samochód, który trafił do carsharingu, bardzo szybko zakończył swój żywot. Tym razem nie padło na żaden z mocniejszych modeli, ale na poczciwy przykład radzieckiej myśli technicznej.

Łada 2107 zadebiutowała w usłudze Panka 11 lutego. Kanciasta radziecka „limuzyna” w kolorze kość słoniowa, to egzemplarz z 1991 roku. Auto dołączyło do oferty Retro, w której znajdziemy już między innymi Trabanta, Golfa II, Poloneza Caro, oraz Fiaty 126p i 125p.

Audi TT Roadster od Panka spłonęło! Nie wytrzymało traktowania przez klienta?

Panek miał całkiem ciekawe plany, dotyczące ostatniego z tych samochodów oraz właśnie Łady. Zapowiadał zabranie obu aut na tor Modlin, gdzie miał rozegrać się szereg konkurencji, które mieli wymyślać także członkowie społeczności Panka na Facebooku. Epickość walki o tytuł konstrukcji, która lepiej rozwinęła zakupioną dekady temu od Włochów technologię, podkreślała grafika przedstawiająca oba samochody na arenie z Mortal Kombat.

Niestety do wiekopomnego starcia nie dojdzie, ponieważ Zaledwie po 10 dniach w usłudze, Łada została poważnie uszkodzona. Tym razem nie z winy nierozsądnego użytkownika. W bok radzieckiego sedana wjechał kierowca Toyoty Land Cruiser. Auto nie zostało bardzo poważnie rozbite, ale ze względu na wiek konstrukcji prawdopodobnie nie będzie nadawało się do naprawy.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze