La Martina i Maserati – limitowana seria koszulek Polo

La Martina i Maserati połączyły swoje doświadczenia w zakresie sportu, techniki i wzornictwa tworząc razem limitowaną serię koszulek polo dla upamiętnienia 150. rocznicy zjednoczenia Włoch.

Efekt pracy La Marina i Maserati.
fot. Maserati

Elegancja i moc – tak w skrócie obie firmy opisują charakter nowej serii koszulek polo. Twarzą kolekcji jest Jodie Kidd – modelka, nomen omen ambasadorka marki Maserati – której nikomu nie trzeba przedstawiać. Tym, którzy nie spotkali się jak dotąd z firmą La Martina, warto wspomnieć, że jest to pochodząca z Argentyny, jedna z największych na świecie firm produkujących wysokiej jakości sprzęt i odzież sportową.

Limitowana seria koszulek polo, wyposażona jest  loga obu firm i coś więcej. Wzdłuż kołnierzyka biegnie pasek w kolorze włoskiej flagi, co ma być nawiązaniem oraz hołdem z okazji 150. rocznicy zjednoczenia Włoch, które jest obchodzone w tym roku.

 

 

 

Oczywiście jak na limitowaną serię przystało, koszulki posidają efektowne opakowanie.
fot. Maserati.

Koszulki dostępne są w dwóch kolorach – białym i niebieskim i można je kupić za bagatela niespełna 800 złotych na stronie www.maseratistore.com.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ambasadorka i miłośniczka Maserati Jodie Kidd – na co dzień zresztą porusza się autem tej marki z dumą prezentuje nową kolekcję. Swoją drogą podziwiamy, że udał jej się zmieścić na tył GranCabrio.
fot. Maserati

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze