Daria Mikólska

Kymco CV3 już dostępny w Polsce

Skuter Kymco CV3 miał premierę w 2020 roku, ale do tej pory nie był dostępny w Polsce. Pierwsze właśnie trafiły do salonów. Znamy jego cenę.

Kymco CV3 to obecnie najmocniejszy na rynku maksiskuter z dwoma kołami z przodu. Mogą nim jeździć kierowcy posiadający wyłącznie prawo jazdy kategorii B.

Kymco CV3 – wystarczy samochodowe prawo jazdy

Trójkołowe skutery to nadal rynkowa nisza, ale ich niezaprzeczalnym atutem w Polsce jest możliwość jazdy z kategorią B – pod warunkiem, że mamy takie uprawnienia od co najmniej trzech lat.

Dwa koła z przodu zapewniają większą stabilność i pewność podczas jazdy. Aktualnie na rynku są dostępne dwa konkurencyjne modele: Yamaha Tricity oraz Piaggio MP3.

Zobacz: Kymco wprowadzi motocykl na bazie Kawasaki

Kymco CV3 jest najmocniejszym skuterem na rynku (pod warunkiem wykluczenia z tego grona Yamahy Niken dostępnej wyłącznie dla kierowców z prawem jazdy kat. A).

Najmocniejszy silnik

Napędza go silnik o pojemności 550,4 cm3 wytwarzający maksymalną moc 51,6 KM. Maksymalny moment obrotowy skutera to 53 Nm. Maszyna jest dość spora – bez płynów waży 280 kg.

Kymco CV3
Kymco CV3

Na wyposażeniu standardowym zamontowano kolorowy wyświetlacz z systemem Noodoe. Skuter ma możliwość blokady przedniego zawieszenia, którą można włączyć po zatrzymaniu. Dzięki temu może stać bez wspomagania nogami lub stopką. Przednie koło ma średnicę 13 cali, a tylne 15 cali.

Skuter Kymco CV3 zadebiutował pod koniec 2020 roku, ale do tej pory nie był oferowany w Polsce. Trójkołowy model z Tajwanu kosztuje na naszym rynku 55 990 zł.

Komentarze:

Georg - 27 marca 2022

Miałem zamiar kupić ten skuter ale przeadzili z cena . Pozostanę przy dotychczasowym sprzęcie konkurencji

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze