Kurtkoplecak na motocykl?

Co zrobić ze wszystkimi akcesoriami, kiedy zsiadamy z motocykla? Z kurtką, telefonem, okularami? Rzeczy do schowania tak dużo, a miejsca tak mało. To już nie problem.

Wszyscy znają tę sytuację, kiedy liczba akcesoriów przewyższa ilość miejsca do ich przechowywania. Pakowanie ich do plecaka, który stanowi dodatkowe obciążenie, również nie wydaje się dogodnym wyjściem z tego labiryntu.  Dwóch pomysłowych mężczyzn znalazło na to radę – kurtkę zaopatrzoną w zestaw protektorów, którą – w razie potrzeby – bezproblemowo zamienimy na plecak, otrzymując dwie korzyści w jednej.

fot. materiały producenta

Ta „przemiana” możliwa jest dzięki specjalnie zaprojektowanemu szyciu kurtki, której szwy przebiegają w takich miejscach, by móc spokojnie zamienić ją w plecak. Ponadto ten wynalazek charakteryzuje się także dużą pojemnością przechowania – można w nim pomieścić nawet kask, kiedy jest plecakiem, a będąc kurtką – umożliwia zapakowanie nawet laptopa w specjalnej kieszeni zaszytej na plecach.

fot. materiały producenta

Pomysłodawcy wskazują także na lekkość i poręczność swojego projektu. Co więcej, praktycznego charakteru produktowi nadaje wykonanie z odpornego na deszcz materiału. Kurtce zafundowano protektory na łokciach i ramionach.

fot. materiały producenta

Jak dotąd, kurtka jest tylko prototypem. Twórcy są na etapie pozyskiwania funduszy do dalszej realizacji swojego pomysłu.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze