Kupisz Audi – dostaniesz buty

Niemiecki koncern zorganizował nietypową promocję. Wszyscy klienci, którzy w odpowiednim okresie kupią Audi, otrzymają specjalną edycję obuwia. Wszystko w ramach akcji charytatywnej.

Kolaboracja producentów samochodów z markami odzieżowymi to żadna nowość. Tym razem Audi postanowiło nawiązać współpracę z firmą Toms, producentem dość charakterystycznego obuwia. W wyniku tego mariażu powstanie specjalna linia butów. 

Jednak nie będzie można jej dostać w sklepach, tak jak ma to miejsce w przypadku butów z logo Ferrari, BMW czy innych marek. Buty marki Toms będą rozdawane wszystkim klientom w USA, którzy tego lata zdecydują się na zakup lub leasing Audi. Akcja zakończy się 4 września.

Specjalna edycja butów o nazwie Alpargata wyróżnia się szarym kolorem z czerwonymi akcentami oraz specjalną wkładką. Pojawi się na nich również logo Audi. Buty będą dostępne w rozmiarach dla dorosłych oraz dzieci.

Projekst jest częścią akcji charytatywnej. Obie firmy zobowiązały się dostarczyć dodatkowo 55 tysięcy par butów dla dzieci znajdujących się w potrzebie, w ramach akcji „Toms One for One”.

https://www.youtube.com/watch?v=YJW9IU-JtrI

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

takich „fraglesów” to nawet za darmo bym nie chciał…

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze