Kup Saaba i pomóż Klarze

Chyba nie ma lepszej okazji do zakupu sportowego auta, niż jego kupno na aukcji charytatywnej. Sprawdź, jak możesz pomóc małej Klarze.

Klara cierpi na artrogrypozę, czyli wrodzoną sztywność stawów, objawiającą się przykurczami kończyn. To ciężkie schorzenie towarzyszy jej od urodzenia i bez ciągłego leczenia może przykuć ją na zawsze do wózka inwalidzkiego. Na szczęście Klara skupia wokół siebie życzliwych i kreatywnych ludzi, którzy na najróżniejsze sposoby szukają funduszy na rehabilitację.

Jednym z takich niekonwencjonalnych sposobów jest wystawienie na aukcji profesjonalnie stuningowanego Saaba 9-5. Imponujące modyfikacje silnika wycisnęły z auta prawie 300KM, zastosowano twardsze zawieszenie i chłodzone tarcze hamulcowe. Elementy wnętrza, silnika i felg pokryte zostały karbonem w technice hydrograficznej, a całe auto oklejono informacjami na temat akcji. Więcej na temat Saaba, jego specyfikacji jak i historii Klary dowiecie się na www.klara-power.pl

Aukcja ruszyła 16 października i potrwa jeszcze przez pięć dni. Jeśli nie zdążycie załapać się na auto, warto dorzucić kilka groszy na rzecz Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” ul. Łomiańska 5 01-685 Warszawa, nr konta: 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362,  z dopiskiem: Darowizna na leczenie i rehabilitację Klary Handke. W końcu czasami to, co dla niektórych znaczy tak niewiele, może dla innych być jedyną nadzieją.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze