Kuba Wojewódzki sprzedaje Ferrari!
Gwiazdor, showman, a także samozwańczy "Król TVN" postanowił pożegnać się ze swoją ulubioną zabawką ze względu na "zimowe wietrzenie garażu". Kuba Wojewódzki sprzedaje Ferrari F12 Berlinetta.
Kuba Wojewódzki od lat znany jest ze swojego zamiłowania do szybkich i drogich samochodów. Jednak do tej pory starał się nimi nie chwalić.
Tymczasem dzisiaj na jego profilu facebookowym pojawiło się ogłoszenie, że zamierza się pozbyć swojego Ferrari F12 Berlinetta. Samochód można obejrzeć w warszawskim salonie Ferrari przy Nowym Świecie. Egzemplarz należący do Wojewódzkiego pomalowany w kolorze Rosso Corsa został wystawiony do sprzedaży za 1,56 mln złotych.
Jest to egzemplarz z tego roku. Właściciel dodaje, że jest zadbany i maksymalnie wyposażony.
Ferrari F12 Berlinetta supersamochód wyposażony w silnik V12 o pojemności 6,3 litra. Auto rozwija moc 740 KM i jest napędzane na tylną oś. Tak więc z pewnością nie jest to idealne auto do jazdy zimą.
Najnowsze
- 
                                                
                                                    
	Co obejmuje 145 punktów kontroli technicznej w Toyota Pewne Auto?
Lśniące nadwozie, posprzątane wnętrze i nabłyszczone opony - na rynku samochodów używanych prawdziwy stan techniczny potrafi być zamaskowany naprawdę starannie. Nie wszystko da się ocenić podczas krótkiej przejażdżki i powierzchownych oględzinach. Przy odrobinie pecha, zamiast radości od pierwszych kilometrów czeka nas długa lista ukrytych wad i pilne naprawy do wykonania. Właśnie dlatego kluczowe znaczenie przy takim zakupie ma rzetelna i szczegółowa kontrola, która daje wiarygodną odpowiedź na pytanie o kondycję samochodu. - 
                                                
                                                    
	Chińskie samochody dominują w Car of the Year Polska 2026. Niemcy daleko w tyle
 - 
                                                
                                                    
	Lexus LBX – test: elegancja kontra kompromis. Czy to najlepszy crossover w swojej klasie, czy tylko najładniejszy?
 - 
                                                
                                                    
	Chiński szturm na polski rynek. Te marki zyskują na popularności najszybciej
 - 
                                                
                                                    
	Dlaczego regularny serwis auta to podstawa bezpiecznej jazdy?
 
	
	
	
	
	
	
Zostaw komentarz: