Kto zdoła policzyć ilu było szeryfów na tym nagraniu?

Oglądając to wideo można odnieść wrażenie, że dla pewnych kierowców chyba nie ma ratunku. Blokowanie drogi innym sprawia im zbyt dużą przyjemność.

Sytuacja miała miejsce na drodze S8 przed Białymstokiem. Jak pisze sam autor nagrania, napotkał zaskakująco dużą liczbę niesprawnych pojazdów, które blokowały lewy pas, stały pomiędzy pasami, a nawet w niekontrolowany sposób zjeżdżały raz w lewą, raz w prawą stronę.

Autor wyjaśnia, że nie miał innego wyjścia, jak tylko omijać popsute pojazdy, aby móc kontynuować jazdę. Jak wam się podoba jego przejazd?

Najnowsze

Starsza pani nie rozróżnia świateł na skrzyżowaniu?

Czy starsi kierowcy powinni przechodzić cykliczne testy, aby zachować prawo jazdy? Autor nagrania uważa, że trafił na dobry tego przykład, popierający ten pomysł.

Kierująca białym Nissanem zbliża się do skrzyżowania, na którym świeci się dla niej zielone światło. Chyba uważa jednak, że czerwone, ponieważ zatrzymuje się i nie chce ruszyć. Nie pomaga trąbienie i uwagi pasażera ze stojącego obok samochodu.

Autor nagrania po chwili wysiadł i podszedł do Nissana, ale kierująca nagle ruszyła kawałek do przodu. Zdążył jednak zauważyć, że za kierownicą siedzi starsza kobieta, mająca około 75 lat. Kiedy ponownie zapaliło się zielone światło nadal stała w miejscu, ale tym razem klakson pomógł i ruszyła.

https://www.youtube.com/watch?v=xIHYdanA0UE

Najnowsze

Pieszy-samobójca, czy tylko człowiek skrajnie… bezmyślny?

Czasami można mieć wątpliwości czy niektórzy pieszy zupełnie nie dbają o to, czy zostaną potrąceni przez samochód, czy może nie potrafią zrozumieć czym takie potrącenie grozi.

Do zdarzenia doszło w Warszawie na moście Poniatowskiego. Na ulicę nagle wtargnął mężczyzna, prosto pod jadące samochody. Zupełnie nie przejmując się, że za moment może skończyć pod kołami zbliżających się aut.

Autor nagrania wspomina w opisie, że tydzień wcześniej wymienił tarcze i klocki hamulcowe, ale i tak nie dał rady w porę zahamować. Mężczyzna po prostu szedł w poprzek ulicy i uniknął potrącenia dosłownie na centymetry.

Najnowsze

To był bardzo zły dzień dla kierowcy BMW

Nieuważne obserwowanie drogi to jedno, ale równie groźne mogą być paniczne reakcje.

Kierowca BMW chciał włączyć się do ruchu i z niedużą prędkością wyjechał na ulicę, prosto pod autobus. Uderzenie było bardzo słabe, ale nie można wykluczyć, że ktoś mógł ucierpieć w autobusie, na przykład w wyniku przewrócenia się.

A jak na kolizję zareagował kierowca BMW? Wcisnął gaz i uderzył w przydrożne ogrodzenie, jeszcze bardziej uszkadzając samochód i doprowadzając do odpalenia poduszek powietrznych.

Najnowsze

Wyjątkowo niebezpieczne wyprzedzanie i szybka nauczka

Niełatwo spotkać kierowcę wykonującego tak ryzykowny manewr. Całe szczęście, że szybko „zrozumiał” swój błąd.

Kierowcy Peugeota nie chciało się stać w korku i postanowił go wyprzedzić. Nie przeszkodziła mu nawet duża wysepka dla pieszych na środku ulicy. Na szczęście nikogo nie było na przejściu.

Tak się jednak złożyło, że wśród aut stojących w korku znajdował się radiowóz, a policjanci natychmiast zareagowali. Miejmy nadzieję, że będzie to cenna lekcja dla kierowcy Peugeota.

Najnowsze