Kto zdoła policzyć ilu było szeryfów na tym nagraniu?

Oglądając to wideo można odnieść wrażenie, że dla pewnych kierowców chyba nie ma ratunku. Blokowanie drogi innym sprawia im zbyt dużą przyjemność.

Sytuacja miała miejsce na drodze S8 przed Białymstokiem. Jak pisze sam autor nagrania, napotkał zaskakująco dużą liczbę niesprawnych pojazdów, które blokowały lewy pas, stały pomiędzy pasami, a nawet w niekontrolowany sposób zjeżdżały raz w lewą, raz w prawą stronę.

Autor wyjaśnia, że nie miał innego wyjścia, jak tylko omijać popsute pojazdy, aby móc kontynuować jazdę. Jak wam się podoba jego przejazd?

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Uważam że autor nagrania powinien zostać ukarany za agresywną jazdę.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Ukarany ? A Ty przypadkiem nie byłeś jednym z kierowców tych „popsutych” aut?

Poprzez bezmyślne blokowanie wolnego pasa sami sobie utrudniamy życie A jak już ktoś się odważy na taki slalon bo nie ma wyjścia i to jedyna droga aby mógł kontynuować jazdę ( dla czego ma stac w tej kolejce skoro drugi pas jest wolny i służy wlsnie do tego aby skrocic korek i nie blokowac wczesniejszych skrzyzowan oraz rond ) to okazuje sie ze to on jest winny i należy go ukarać? Takie wymijanie nie jest godne pochwaly ale nie dziwie sie temu kierowcy bo przeciez normalnie jak człowiekowi nie pozwolono mu jechać.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Ty powinieneś zostać ukarany za brak mózgu. Powinno być zbierane prawo jazdy za celowe blokowanie lewego pasa. Pojedź słoiku do Europy, zobacz jak tam się jeździ. Niestety u nas jeszcze dużo czasu upłynie zanim pozbędziemy się bractwa i cebulactwa, nie tylko na drodze.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Dużo się mówi powołuje specjalna grupę spid a buractwa coraz wiecej

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze