Kto wygrał nawigację motocyklową Navitel G550 Moto?

Kto wygrał nawigację motocyklową Navitel G550 Moto?

13 marca 2017
5
My już zwycięzcę znamy - czas, abyście i Wy dowiedzieli się, kto został szczęśliwym laureatem konkursu, w którym do wygrania była nawigacja motocyklowa.
Loading module...

Bardzo dziękujemy, że tak licznie wzieliście udział w naszym konkursie! Znamy już laureatkę - a jest nią... werble... Aleksandra Hoffmann - gratulacje! Naszym zdaniem wspaniale i zabawnie oddała w swoim wierszyku potrzebę wygrania nawigacji. Prosimy, aby zwyciężczyni wysłała nam na adres konkurs@motocaina.pl swoje dane teleadresowe wraz z telefonem komórkowym dla kuriera.

Mamy też wyróżnienie dla Romana S, który opisał swoje podróże - prosimy również, aby wysłał do nas na adres konkurs@motocaina.pl swoje dane - otrzyma od nas niespodziankę :-)

Wszystkich, którzy wzięli udział w niniejszym konkursie, a nie wygrali w nim, serdecznie już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w naszym największym jak dotychczas konkursie, w którym będzie można wygrać mnóstwo motoryzacyjnych gadżetów, książek, kalendarzy i pen drive'ów motoryzacyjnych marek (zarówno samochodowych jak i motocyklowych)!

Konkurs zaczynamy już w następny poniedziałek! Warto klikać w Motocaina.pl codziennie! :-)

Komentarze

Aleksandra Hoffmann
13 marca 2017 16:36
Wow dzięki wielkie !! Jestem zaskoczona i bardzo zadowolona :) pozdrawiam
Aleksandra Hoffmann
Roman S
29 marca 2017 11:53
Bardzo się cieszę; ale jeszcze nic nie przyszło.....
Skuter już jeździ a motocykl coraz bliżej....
Od redakcji > Roman S
29 marca 2017 13:36
Dzień dobry, prosimy o ponowne wysłanie maila na adres konkurs@motocaina.pl z danymi do wysyłki.
Roman S
12 kwietnia 2017 09:47
Chyba nici z tej nagrody.....
PatrykV.
06 grudnia 2018 10:54
Ja tam nie chciałbym wygrać tego rosyjskiego badziewia. Miałem jedną i mogę jej zarzucić: awaryjność, gubienie GPS, słabe reagowanie na dotyk, a przede wszystkim słaby dźwięk jak dla mnie. Może uda mi się coś innego wygrać? ;f