Książka Marii Costello dostępna na urządzenia Kindle

Autobiografia Marii Costello pt. "Queen of Bikers" właśnie doczekała się wydania elektronicznego. Można ją zamówić w księgarnia Amazon w formacie na czytnik Kindle.

Maria Costello ze swoją książką „Queen of Bikers”.

Książka Costello w tradycyjnej formie wyszła ponad trzy lata temu w Wielkiej Brytnaii i została bardzo ciepło przyjęta przez czytelników.

Biografia, a właściwie motobiografia, to opis ostatnich dwudziestu lat życia Marii Costello, która do tej pory święci triumfy w wyścigach motocyklowych. Chodzi oczywiście o życie sportowe, motocyklowe i wyścigowe. Costello jest światową liderką motocyklowych sportów wyścigowych i prawdziwą gwiazdą na motocyklu.

Costello ustanowiła kobiecy rekord Guinnessa robiąc najszybsze okrążenie podczas należącego do najtrudniejszych i najbarzdiej niebezpiecznych wyścigów motocyklowych na świecie Isle of Man TT na wyspie Man. Jej średnia prędkość to 183.47 km/h – była pierwszą kobietą w historii tych wyściigów, która stanęła na podium. W 2009 roku jej rekord prędkości pobiła Jenny Tinmouth.

Więcej o Marii Costello przeczytasz w Motocainie tutaj.

Costello napisałą książkę we współpracy ze Stevem Pittsem. Publikacja dokumentuje życie w ciągłym biegu i podczas nieustannej rywalizacji; mówi o determinacji, uporze i walce aż do zwycięstwa. Oczywiście sporty wyczynowe odbijają się na zdrowiu zawodnika i jego psychice – ta tematyka została również poruszona w tej książce.

Maria Costello jest jedną z niewielu kobiet, które podejmują ryzyko startu w wyścigach motocyklowych. Jej wyczyny i sukcesy zostały docenione przez królową Elżbietę II. Costello, zaproszona do Pałacu Buckingham, na uroczystość wręczenia odznaczenia państwowego, została zapytana przez księcia Karola, czy może przyjechała motocyklem. Pewnie, że tak!

Myślą przewodnią książki mogłoby być jedno ze zdań w niej zawartych:
„Motocykle były przyczyną wielu złamań kości ale nigdy nie złamały mi serca”.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze