Krawat dla fana M-Power

Z badań wynika, że to kobiety kupują krawaty mężczyznom i to zwykle z okazji Bożego Narodzenia. Żeby nie nabyć prawie takiego samego "męskiego zwisu" jak co roku, możemy zdobyć się na odrobinę ekstrawagancji - są krawaty w bolidy, rajdówki i bardziej ekskluzywne, np. z wiele mówiącym symbolem samochodów BMW M.

Tradycyjny prezent pod choinką – krawat
fot. BMW

W męskiej szafie wisi zwykle mnóstwo podobnych do siebie krawatów – jedne są bardziej stonowane, nieco pogrzebowe, drugie żywsze, ale jedynie ze względu na jaskrawą barwę. Rzadko się zdarzają mężczyźni, którzy wprost uwielbiają uwiązany u szyi – owszem, podkreślający elegancję, lecz niezbyt swobodny – krawat.

Z badań przeprowadzonych przez niemiecki Marplan Forschungsgesellschaft jasno wynika, że 54% z 4622 ankietowanych mężczyzn wcale, lub bardzo rzadko kupuje sobie krawat i że w takim przypadku zwykle liczą na prezent, np. gwiazdkowy od swojej partnerki, czy matki, które zwykle dokładnie znają ich gust i aktualne trendy w modzie. Zatem drogie Panie, wszystko w naszych rękach!

Jako zainteresowane motoryzacją kobiety możemy rozejrzeć się wśród oferty krawatów z nadrukami samochodowo-motocyklowymi (w zależności co bardziej doceni partner), ale faktem też jest, że tego typu element odzieży niezbyt nadaje się na bizesowe spotkanie, czy jakąś poważną sytuację życiową. Chcąc jednocześnie uwolnić naszego Pana od nudnego designu dotychczas noszonych przez niego krawatów, lecz starając się też nie zgubić tego ulotnego poczucia szyku, możemy zdecydować się na zakup najnowszej propozycji z BMW Collection (podobną ofertę mają inni producenci samochodów luksusowych; szukaj na ich oficjalnych stronach).

fot. BMW

Oto wykonany w 100% z włoskiego jedwabiu, niby zwykły, czerwony krawat, lecz – wierzcie mi – dla fana białoniebieskiej szachownicy będzie jak unikat. Opatrzono go bowiem wiele mówiącym symbolem, który sygnuje zwykle usportowione auta BMW. A cena? 60 euro (ok. 247 zł) jest niczym, w stosunku do zadowolenia, szczęścia w oczach i wdzięczności naszego mężczyzny.

Krawat nabędziesz u wybranych dealerów lub na www.bmw-shop.de

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze