Koszulki z motocyklem lub silnikiem – wyprzedaż Motocaina Stuff!

Jakiś czas temu wprowadziliśmy kolekcję koszulek Motocaina Stuff. Wszystkie projekty zdobią niesamowite grafiki słynnego tatuatora Batoona przedstawiające silnik lub motocykl! Teraz można je mieć za połowę ceny, a do tego wysyłka jest gratis! Taniej już nie będzie!

Zapraszamy na fanpage Motocaina Stuff na Facebooku! Kliknij tu.

Kolekcja Motocaina Stuff – to koszulki motoryzacyjne dla kobiet i mężczyzn projektowane specjalenie z myślą o entuzjastach motoryzacji – samochodów i motocykli. Wszystkie koszulki są ozdobione unikalnymi grafikami słynnego tatuatora – Batoona! Zobacz je z bliska w naszej galerii!

Motocaina Stuff to rzeczy wyprodukowane w Polsce, z bardzo dobrych materiałów, które poddałyśmy wcześniej testom na odporność (pranie, gniecenie itd.).

Dostępność poszczególnych rozmiarów oraz ceny poniżej:

Koszulka typu reglan 100% bawełna, z unikalną grafiką Batoona.
Cena wyprzedaży: 35 złotych
Dostępne rozmiary: M – 7; L – 10

Motocaina Stuff – reglan
fot. Adam Kowalczyk

Koszulki męskie z dwoma wzorami do wyboru – motocyklowym i z elementami silnika. 100% bawełna.
Cena wyprzedaży – 35 złotych
Dostępne rozmiary: MOTOCYKL: M – 3, L – 16, XL – 10

Koszulka motocyklowa męska, z grafiką made by Batoon.
fot. Adam Kowalczyk

 

Dostępne rozmiary SILNIK: M – 4, L – 14, XL – 8

Koszulka ze wzorem z elementami silnika, męska, z grafiką made by Batoon.
fot. Adam Kowalczyk

Jeśli interesuje Cię zakup koszulki napisz do nas na adres sklep@motocaina.pl podając swój rozmiar – sprawdzimy dostępność i odpiszemy tak szybko jak to możliwe. Po dokonaniu przez Ciebie przelewu koszulkę wysyłamy (koszty wysyłki po naszej stronie) w ciagu 5 dni roboczych.

Najnowsze

Pierwsza polska restauracja z Gwiazdką Michelin

W Paryżu swoją premierę miał Czerwony Przewodnik Kulinarny Michelin „Main Cities of Europe 2013”. Największym polskim sukcesem jest pierwsza w naszym kraju Gwiazdka Michelin, którą otrzymała warszawska restauracja Atelier Amaro.

Zapowiedzią przyznania tego najbardziej prestiżowego wyróżnienia Michelin był symbol Wschodzącej Gwiazdki, który restauracja Atelier Amaro otrzymała w ubiegłym roku.

Inspektorzy Michelin byli pod wielkim wrażeniem wykorzystania lokalnych produktów, innowacyjnego stylu gotowania i oryginalnego łączenia smaków.

Gwiazdka Michelin to marzenie restauratorów na całym świecie. Ten prestiżowy tytuł jest ogromnym wyróżnieniem, dlatego decyzję o jego przyznaniu podejmuje kolegialnie aż trzech inspektorów Michelin. Jedna gwiazdka oznacza bardzo dobrą restaurację w swojej kategorii, dwie oznaczają rewelacyjną kuchnię wartą odwiedzenia, a trzy – wyjątkową kuchnię wartą specjalnej podróży.

Już samo znalezienie się w przewodniku Michelin jest dla każdego lokalu bardzo dużym wyróżnieniem. Tegoroczna edycja „Main Cities of Europe” obejmuje w sumie 40 polskich restauracji – 21 z Warszawy oraz 19 z Krakowa. Ponadto do warszawskiej restauracji Butchery and Wine ponownie powędrował symbol Bib Gourmand, oznaczający korzystny stosunek jakości do ceny.

fot. Michelin

O uwzględnieniu restauracji w aktualnym wydaniu przewodnika decydują inspektorzy Michelin, którzy opiniują i przygotowują rekomendacje. Aby zagwarantować jak najbardziej wiarygodną ocenę, wizyty inspektorów w lokalach zawsze pozostają anonimowe. Krytycy wyglądają jak zwyczajni klienci, czasem odwiedzają lokale z osobami towarzyszącymi. Dzięki temu czytelnicy mają pewność, iż poziom oferowanych im usług nie będzie odbiegał od tego, co oceniał recenzent. Już po uregulowaniu rachunku, inspektor może ujawnić swoją tożsamość, na przykład by uzyskać dodatkowe informacje dotyczące lokalu. W przeciwieństwie do Gwiazdek Michelin, które przyznawane są kolegialnie, decyzję o umieszczeniu restauracji w przewodniku może podjąć jeden inspektor.

W przewodniku „Main Cities of Europe” restauracjom przyznawane są następujące wyróżnienia:

Sztućce (Łyżka & Widelec) – za wystrój, jakość obsługi, atmosferę lokalu (od jednego do pięciu sztućców)

Bib Gourmand – za stosunek jakości do ceny

Gwiazdki Michelin – za walory smakowe potraw (od jednej do 3 gwiazdek).

Wszelkie zawarte w Czerwonych Przewodnikach praktyczne informacje, rankingi lokali oraz przyznane wyróżnienia są sprawdzane oraz aktualizowane każdego roku. Inspektorzy ponownie odwiedzają poprzednio ocenione lokale, a także te, które jeszcze nie znalazły się na stronach przewodnika.

fot. Michelin

Tegoroczna edycja przewodnika „Main Cities of Europe” opisuje restauracje z 44 miast w 23 krajach Europy. „Main Cities of Europe 2013” opisuje ponad 2154 restauracji reprezentujących różnorodne style, skalę i zakres cenowy oferty. Czerwony Kulinarny Przewodnik Michelin pojawia się na rynku od ponad 100 lat i uznawany jest za najważniejszy przewodnik kulinarny na świecie – stanowi numer jeden zarówno pod względem wysokości sprzedaży, jak i historii oraz reputacji. Zielone Przewodniki Michelin są tworzone z myślą o podróżujących, którzy pragną odkrywać kulturalne i naturalne dziedzictwo poszczególnych regionów, miast i krajów. Są dostępne także w polskiej wersji językowej.

Najnowsze

Kierowcy wspólnie walczą z mandatami

Fotoradary stacjonarne i przenośne, kontrole policyjne, nieoznakowane pojazdy policji i ITD oraz odcinkowy pomiar prędkości – okazji do pozbycia się kilkuset złotych z portfela, i wzbogacenia się o kilka punktów karnych, kierowcy mają sporo.

Istnieje jednak prosty sposób na to, by uniknąć niemiłych niespodzianek, a podróż po polskich drogach uczynić przyjemniejszą. Wszystko to dzięki wzajemnej współpracy i wcale nie mówimy tu o mruganiu światłami.

Współpracę między kierowcami, która nie grozi mandatem, umożliwia darmowa aplikacja Yanosik, przeznaczona na smartfony i tablety. Yanosik to projekt społecznościowy, w którym może wziąć udział każdy kierowca. Aplikacja zapewnia różne funkcje przydatne zmotoryzowanym. Dzięki niej kierowcy otrzymują ostrzeżenia o różnych zdarzeniach na drodze, takich jak kontrole policji i ITD, pojazdy nieoznakowane znajdujące się w okolicy, fotoradary stacjonarne i przenośne, a nawet odcinkowy pomiar prędkości.

Trzeba sobie wzajemnie pomagać

Większość ostrzeżeń, które otrzymują użytkownicy, pochodzi od pozostałych kierowców (z wyjątkiem fotoradarów stacjonarnych i odcinkowego pomiaru prędkości, które są na stałe wbite do bazy). Dane zdarzenie zgłaszają za pomocą paru kliknięć na ekranie smartfona. Osoby znajdujące się w okolicy otrzymują ostrzeżenia dźwiękowe i graficzne o zdarzeniu oraz o odległości jaka ich od niego dzieli. Mogą także potwierdzać i anulować zdarzenia, które mijają, w zależności od tego, czy mają one jeszcze miejsce czy nie (utrzymują się one w systemie przez określony czas, chyba że zostaną anulowane przez kilka osób). Użytkownicy aplikacji na Androidzie dowiedzą się także, kto był ich wybawcą na drodze – przy każdym zgłoszeniu pokazuje się nick osoby, która je wysłała.

Kierowcy ostrzegają się więc wzajemnie o tym, co mogą napotkać na swojej drodze. Można powiedzieć, że funkcja ta jest podobna jak w CB radio – z tym że bez konieczności głosowego podawania komunikatów, bez szumów i wulgaryzmów. Niektórzy zastanawiają się, czy taka aplikacja jest w ogóle legalna, ale bez obaw, nikt nie skonfiskuje nam telefonu ani nie wlepi mandatu za korzystanie z aplikacji. Nie wpływa ona w żaden sposób na działanie policyjnych urządzeń pomiarowych.

Razem tworzą mapę

Ostrzeganie to nie wszystko, Yanosik pomaga kierowcom również w jak najszybszym dotarciu do celu, wyznaczając trasę w oparciu o aktualne dane o natężeniu ruchu. Trasa wyświetlana jest na mapie, którą również mogą tworzyć użytkownicy. Dzięki powiązanemu z Yanosikiem serwisowi Korkowo.pl, za pomocą kilku kliknięć, mogą zgłosić informacje o np. remoncie dróg czy otworzeniu obwodnicy, dodać na mapie miejscowości i ulice, a także zgłosić dokładną lokalizację fotoradarów i ograniczenia prędkości jakie przy nich obowiązują. Dane przesyłane przez użytkowników są poddawane weryfikacji, a następnie nakładane na mapy – aktualizacja odbywa się przynajmniej raz w tygodniu.

Informują się o cenach paliw

Od niedawna użytkownicy Yanosika zyskali kolejną możliwość pomagania sobie na drodze, poprzez wzajemne informowanie się o cenach paliw obowiązujących na danych stacjach. Wystarczy kliknięcie w ikonę stacji na mapie i podanie odpowiedniej ceny.

Informacje techniczne:

–        aplikacja jest darmowa

–        dostępna jest dla systemów: Android (wersja minimum 2.1), iOS (wersja minimum 4.3) oraz Windows Phone 7 i 8

 

Źródło: Creandi.pl

Najnowsze

Kup motocykl Suzuki i sprawdź go na torze!

Suzuki przygotowało specjalną ofertę dla motocyklistów. Każdy właściciel nowego jednośladu, zakupionego w okresie 15 marca – 28 kwietnia 2013 r. w salonie motocyklowym Suzuki na terenie całej Polski, otrzyma zaproszenie na profesjonalny trening z zespołem Suzuki GRANDys duo na torze Slovakiaring na Słowacji lub Pannoniaring na Węgrzech.

W trakcie treningu nabywcy nowych modeli Suzuki będą szlifować swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i zawodników z zespołu Suzuki GRANDys duo. Zarówno początkujący, jak również bardziej zaawansowani motocykliści znajdą w programie treningu atrakcje na miarę swoich potrzeb. 
Jazdy będą odbywać się w grupach podzielonych według poziomu umiejętności. Dodatkowo chętni będą mogli sprawdzić się w czasie jazdy po torze z pomiarem czasu.

 

fot. Suzuki

Dla nowych właścicieli motocykli Suzuki przygotowano dwa terminy treningów: 
• 3-4 kwietnia (tor Slovakiaring),
• 29-30 kwietnia (tor Pannoniaring), 

Koszt wpisowego uczestnika oraz jednego noclegu pokrywa Suzuki Motor Poland. Dodatkowe koszty, tj. dojazd, zakwaterowanie na dłużej, kostki pomiarowe, wyżywienie itp. leżą po stronie uczestnika.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora treningów: www.grandysduo.com

Najnowsze

23. Rajd Gazel: cztery Dacie Duster kontra wydmy

Od 1990 roku każda edycja Rajdu Gazel przyciąga na marokańską pustynię 300 uczestniczek (150 załóg), które biorą udział w wyścigu samochodowym na orientację, wymagającym od nich wytrzymałości i pomysłowości.

Niezależnie od wieku, pochodzenia, narodowości czy doświadczenia, uczestniczki są oceniane nie pod względem tempa, lecz liczby przebytych kilometrów oraz, pośrednio, emisji CO2.

Do udziału w 23. edycji Rajdu wybrano sześć pracownic Renault, które od 19 do 28 marca wezmą udział w wyścigu. W listopadzie zeszłego roku do jury Renault wpłynęły 132 zgłoszenia, spośród których wybrano 50 ochotniczek. W ten sposób powstało 25 zespołów – złożonych z przedstawicielek ośmiu krajów, zatrudnionych w różnych działach i na różnych stanowiskach (dział logistyki, inżynierii, zakupów oraz produkcji), a każdemu przyświecał jeden cel — zostać jedną z trzech drużyn, które zakwalifikują się do rajdu.

Saida Benhamida i Safae Challal
fot. Renault

Oceniano fizyczne i psychologiczne predyspozycje kandydatek: sprawność sportową, wytrzymałość

i determinację, odporność, odwagę i ducha solidarności, jak również umiejętności wspólnego podejmowania decyzji, radzenia sobie ze stresem i taktyczne podejście do terenu. Przygotowania prowadziła Karine Baillet, mistrzyni rajdowa. Trening obejmował ćwiczenia fizyczne (wzmacnianie mięśni, jogging, orientacja w terenie itp.), rozwijanie umiejętności technicznych (sprawdzanie poziomu wody i oleju itp.), biegi po torze przeszkód i warsztaty psychologiczne.

Laetitia Rodier i Sylvie Quittot
fot. Renault

Celem rajdu jest pokonanie odległości między dwoma punktami możliwie jak najkrótszą trasą w różnorodnym terenie. We francuskim centrum prototypów Renault w Technocentre cztery Dacie Duster zostały na potrzeby wyścigu przystosowane do zmagań z wydmami. Aby zagwarantować wytrzymałość sprzętu w pustynnych warunkach i spełnić wymagania bezpieczeństwa, samochody zostały poddane kilku modyfikacjom (m.in. wzmocniono zawieszenie i dodano aluminiowe belki pod tylnym mostem). Ponadto wzbogacono je o kilka dodatkowych elementów wyposażenia
(m.in. podświetlany kompas na desce rozdzielczej, drugie koło zapasowe oraz urządzenie o nazwie „Terratrip”, mierzące odległość z dokładnością do 20 m na 1 km).

Anne-Sophie Cally i Paulina Hachoud
fot. Renault

Oprócz trzech samochodów przeznaczonych dla załóg Renault, do rajdu przygotowano również czwartą Dacię Duster, dostosowaną specjalnie do kategorii 4×4 (m.in. zmodyfikowano podłużnice w celu zmiany kąta natarcia i podniesienia samochodu o 80 mm oraz wzbogacono wyposażenie
o dodatkowy zbiornik na paliwo). Kierownica tego pojazdu zostanie oddana w ręce dwóch mistrzyń rajdowych: Catherine Houlès i Mélanie Suchet.

Dumne z możliwości reprezentowania swojej firmy w trakcie rajdu, „Gazele” stanowią źródło inspiracji dla wielu kobiet w Grupie. To doświadczenie wspiera rozwój osobisty i zawodowy pracownic Renault. W ciągu trzech lat w tym stuprocentowo kobiecym rajdzie wzięło już udział 20 pracowniczek Renault.

 

KANDYDATKI RENAULT 2013

 

Załoga 315:

Saida BENHAMIDA i Safae CHALLAL (Renault Maroko: Dyrekcja ds. Jakości i Zasobów Ludzkich)

Pracowały razem i od razu pomyślały o sobie nawzajem, gdy ogłoszono kolejną edycję rajdu. — Powiedziałyśmy sobie: właściwie dlaczego nie my? To prawdziwie sportowe wyzwanie w szczytnym celu!

 

Załoga 316:

Laetitia RODIER i Sylvie QUITTOT (Dyrekcja Inżynierii Pojazdów)

Upodobanie do sportowych wyzwań i samochodów sprawiło, że się spotkały i postanowiły wziąć udział w rajdzie. — Jesteśmy przekonane, że to, jak się różnimy, może okazać się prawdziwym atutem w tym wyścigu!

 

Załoga 317:

Anne-Sophie CALLY i Paulina HACHOUD (Dyrekcja ds. Produkcji)

Po latach współpracy i przyjaźni wspólny udział w rajdzie był dla nich oczywisty. — Już w zeszłym roku zgłosiłyśmy się do udziału. W tym roku postanowiłyśmy pójść na całość!

Najnowsze