Kosmetyczka od Jaguara

Mówi się, że w kobiecej torebce można znaleźć absolutnie wszystko, prócz rzeczy potrzebnych. Kobiety rzeczywiście lubią mieć przy sobie sporo kosmetyków i innych niezbędnych drobiazgów. Często oprócz szminki w naszych torbach można znaleźć miniśrubokręt czy uszczelkę. Teraz mogą być w ładnym motoopakowaniu.

 

fot. Jaguar

O tym, że znalezienie konkretnej rzeczy w damskiej torebce często graniczy z cudem,  przekonał się każdy mężczyzna, który kiedykolwiek chciał coś w niej odnaleźć. Kobiet ten fakt nie dziwi, jednak żadna z nas nie zna odpowiedzi – po co w torbie np. taśma klejąca?  

I choć same często wściekamy się na siebie stojąc obładowane siatkami pod drzwiami własnego mieszkania usilnie szukając w torbie kluczy – mrucząc  – szukajcie a znajdziecie, to i tak nosimy coraz więcej i coraz częściej trudno nam odnaleźć w swojej własnej torebce najdrobniejszą rzecz.   

Dlatego Jaguar postanowił pomóc kobietom w szybszym odnalezieniu pewnych przydatnych rzeczy i stworzył  dla Pań kosmetyczkę na drobiazgi. Można w niej przechowywać kosmetyki lub inne rzeczy o mniejszych gabarytach. Nie będziesz już tracić czasu na szukanie szminki, która zagubiła się wśród innych drobiazgów. A odnalezienie tuszu czy pilnika nie będzie już większym problemem, nawet dla faceta, którego poprosisz o wyjęcie ich z twojej torby. 

Ekskluzywna, ręcznie wykończona kosmetyczka, wykonana jest z miękkiej skóry. Można ją kupić za 215 zł.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze