Kosmetyczka od Jaguara

16 marca 2010
Mówi się, że w kobiecej torebce można znaleźć absolutnie wszystko, prócz rzeczy potrzebnych. Kobiety rzeczywiście lubią mieć przy sobie sporo kosmetyków i innych niezbędnych drobiazgów. Często oprócz szminki w naszych torbach można znaleźć miniśrubokręt czy uszczelkę. Teraz mogą być w ładnym motoopakowaniu.

 

fot. Jaguar

O tym, że znalezienie konkretnej rzeczy w damskiej torebce często graniczy z cudem,  przekonał się każdy mężczyzna, który kiedykolwiek chciał coś w niej odnaleźć. Kobiet ten fakt nie dziwi, jednak żadna z nas nie zna odpowiedzi - po co w torbie np. taśma klejąca?  

I choć same często wściekamy się na siebie stojąc obładowane siatkami pod drzwiami własnego mieszkania usilnie szukając w torbie kluczy - mrucząc  - szukajcie a znajdziecie, to i tak nosimy coraz więcej i coraz częściej trudno nam odnaleźć w swojej własnej torebce najdrobniejszą rzecz.   

Dlatego Jaguar postanowił pomóc kobietom w szybszym odnalezieniu pewnych przydatnych rzeczy i stworzył  dla Pań kosmetyczkę na drobiazgi. Można w niej przechowywać kosmetyki lub inne rzeczy o mniejszych gabarytach. Nie będziesz już tracić czasu na szukanie szminki, która zagubiła się wśród innych drobiazgów. A odnalezienie tuszu czy pilnika nie będzie już większym problemem, nawet dla faceta, którego poprosisz o wyjęcie ich z twojej torby. 

Ekskluzywna, ręcznie wykończona kosmetyczka, wykonana jest z miękkiej skóry. Można ją kupić za 215 zł.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
Podobne artykuły

Motocaina na Youtube

Najnowsze artykuły

Motocaina na Instagramie

Gorące dyskusje