Kosmetyczka od Jaguara

Mówi się, że w kobiecej torebce można znaleźć absolutnie wszystko, prócz rzeczy potrzebnych. Kobiety rzeczywiście lubią mieć przy sobie sporo kosmetyków i innych niezbędnych drobiazgów. Często oprócz szminki w naszych torbach można znaleźć miniśrubokręt czy uszczelkę. Teraz mogą być w ładnym motoopakowaniu.

 

fot. Jaguar

O tym, że znalezienie konkretnej rzeczy w damskiej torebce często graniczy z cudem,  przekonał się każdy mężczyzna, który kiedykolwiek chciał coś w niej odnaleźć. Kobiet ten fakt nie dziwi, jednak żadna z nas nie zna odpowiedzi – po co w torbie np. taśma klejąca?  

I choć same często wściekamy się na siebie stojąc obładowane siatkami pod drzwiami własnego mieszkania usilnie szukając w torbie kluczy – mrucząc  – szukajcie a znajdziecie, to i tak nosimy coraz więcej i coraz częściej trudno nam odnaleźć w swojej własnej torebce najdrobniejszą rzecz.   

Dlatego Jaguar postanowił pomóc kobietom w szybszym odnalezieniu pewnych przydatnych rzeczy i stworzył  dla Pań kosmetyczkę na drobiazgi. Można w niej przechowywać kosmetyki lub inne rzeczy o mniejszych gabarytach. Nie będziesz już tracić czasu na szukanie szminki, która zagubiła się wśród innych drobiazgów. A odnalezienie tuszu czy pilnika nie będzie już większym problemem, nawet dla faceta, którego poprosisz o wyjęcie ich z twojej torby. 

Ekskluzywna, ręcznie wykończona kosmetyczka, wykonana jest z miękkiej skóry. Można ją kupić za 215 zł.

Najnowsze

Motocyklistki topią Marzannę!

Do kalendarzowej wiosny czasu coraz mniej, a za oknem wciąż śnieg. Przegońmy wspólnie zimę!

Pewnie nie raz każda z nas myślała z utęsknieniem o wiośnie i pierwszych tegorocznych podróżach. Wraz z dziewczynami z forum motocaina.pl mamy dość czekania, więc postanowiłyśmy przegonić zimę.

wykonała Marta Stokłosa

Wiosna też jeździ motocyklem!
Po raz pierwszy organizujemy akcję „Motocyklistki topią Marzannę!”. Impreza odbędzie się 28 marca 2010 o godzinie 13 na terenie całej Polski. Uczestniczyć może każdy! Szczególnie zapraszamy wszystkie motocyklistki. Jeśli będzie nas dużo to jest szansa, że wiosna nas wysłucha i wreszcie przyjdzie!  A może nawet przyjedzie motocyklem? Wystarczy zorganizować znajomych (najlepiej w strojach motocyklowych), razem stworzyć Marzannę i wedle staropolskiego zwyczaju utopić ją. Być może części z nas uda się przyjechać na spotkanie motocyklem?

Prosimy o przesyłanie informacji w jakim mieście, podanie dokładnego miejsca i godziny spotkania, by każdy motocyklista z danego regionu mógł dołączyć się do akcji. Zdjęcia z imprezy prześlijcie następnie na adres redakcji: rybicka@motocaina.pl, a my umieścimy wspólną fotorelację na portalu.

            Zapraszamy do uczestnictwa w imprezie!

Dołącz do nich:

Mielno – wejście na plażę między Meduzą a Florynem; 28 marca 2010, godz. 13

Lublin – zalew Zemborzycki; 28 marca 2010, godz. 13; wiecej informacji na temat tego spotkania znajdziesz TU

Czempiń – „Pański Stawek”; 28 marca 2010r, godz. 13

 

Najnowsze

Akcja serwisowa… fotelików dziecięcych

Raz na jakiś czas poznajemy kolejne wady, które zaistniały w autach sprzedanych już klientom. Do tej pory nie dotyczyło to akcesoriów do samochodów, a już nikomu by pewnie nie przyszło do głowy, że fotele dedykowane dzieciom mogą nie spełniać norm bezpieczeństwa. A jednak...

Maxi-Cosi wzywa do bezpłatnego sprawdzenia i ewentualnej wymiany baz FamilyFix. Dorel, producent fotelików Maxi-Cosi, dobrowolnie wycofuje wszystkie wadliwe bazy FamilyFix wyprodukowane przed trzecim marca 2010 roku. Wezwanie dotyczy potencjalnego problemu mechanicznego zamocowania zaczepów ISOFIX do bazy FamilyFix. W wyniku tej wady baza nie zapewnia dziecku pożądanego poziomu ochrony w razie wypadku. Problem dotyczy tylko niewielkiej części wyprodukowanych i sprzedanych baz FamilyFix. Do dnia dzisiejszego żadne dziecko nie odniosło obrażeń w fotelikach Maxi-Cosi w wyniku wyżej wymienionej wady. Postępowanie ma charakter zapobiegawczy, a wada została wykryta w testach kontroli jakości wykonywanych samodzielnie przez producenta.

fot. Maxi-Cosi

Jak dowiedział się serwis fotelik.info do dnia ósmego marca 2010 roku Maxi-Cosi sprawdziło wszystkie bazy FamilyFix pozostające w magazynach firmy w Holandii. W wyniku kontroli stwierdzono występowanie wyżej opisanej wady średnio w 1 na 1000 badanych baz montażowych.

Biorąc pod uwagę liczbę baz FamilyFix sprzedanych do tej pory w Polsce oraz stwierdzoną w Holandii średnią wadliwość produktu, problem opisany w wezwaniu producenta może w ogóle nie występować w naszym kraju. Eksperci serwisu www.fotelik.info mieli okazję dokonać sprawdzenia kilku takich baz. W żadnej z
nich nie stwierdzono występowania opisanej wady.

Mimo tak niewielkiego zagrożenia Maxi-Cosi oraz polski importer fotelików tej marki, firma Poltrade Waletko, działając w trosce o bezpieczeństwo dzieci decyduje się na wezwanie wszystkich rodziców, będących użytkownikami tej bazy do bezpłatnego sprawdzenia występowania wymienionego defektu oraz ewentualnej
wymiany bazy na nową, w pełni sprawną.

Źródło: fotelik.info

Najnowsze

Caterhamy są tanie!

Czy Caterhamy są tanie? Pewnie dla większości nie - no bo ani to duże ani praktyczne. Na pewno są jednak tańsze! No i jak fajnie się nimi jeździ!

 

fot. Motocaina

Gdy tylko samochody marki Caterham pojawiły się w Polsce opisywałyśmy wam wrażenia z jazdy tym „strusiem pędziwiatrem” (czytaj tutaj). Dla tych z was, które zamarzyły wtedy o niezbyt praktycznym aucie, które daje niesamowitą frajdę z jazdy i doznania, jakich trudno zakosztować w innym samochodzie mamy dobrą wiadomość – Caterhamy tanieją!

Kurs złotówki tym razem zadziałał na naszą korzyść, szczególnie, że również brytyjski producent zdecydował się na obniżenie ceny legendarnego Super Seven o 2-3 tysiące funtów. Efekt – kwota 118 tysięcy figurująca w polskim cenniku marki.

Jeśli uważacie, że to nadal sporo jest sposób na kolejne obniżenie ceny Caterhama, tym razem o prawie 20 tysięcy złotych. Żeby jednak kupić tańsze auto trzeba się przygotować na pewną niespodziankę. 99 tysięcy złotych nie kosztuje bowiem zakup kluczyków do samochodu i parkującego przed salonem auta, a tzw. kit czyli zestaw do samodzielnego montażu samochodu!

Jeśli uwielbiamy „robótki ręczne” i nie straszne nam wyzwaniam, Caterham zapakowany w karton to świetny pomysł na spędzenie czasu i posiadanie własnoręcznie zbudowanego pojazdu. Wada: konieczność samodzielnego wykonania homologacji. Pomyślcie jednak, jak mogłoby być fajnie…

Źródło: Caterham

 

 

 

Najnowsze

Naomi, Lotus i Haiti

Osiem Lotusów Evora z limitowanej edycji "Naomi for Haiti" zostało wylicytowanych za niebagatelną kwotę 1,4 miliona euro. Słynnej modelce nie o bicie rekordów jednak chodziło, a czynienie dobra.

Naomi w fabryce Lotusa. To właśnie tam narodziła się specjalna złoto-srebrna edycja Evory
fot. Lotus

Jakiś czas temu pisałyśmy wam o limitowanej edycji Lotusów Evora „Naomi for Haiti”, którą słynna top modelka stworzyła wraz z Donato Coco (dyrektorem oddziału stylistycznego Lotusa) by pomóc ofiarom trzęsienia ziemi na Haiti. Srebno-złote samochody zostały ozdobione flagą Haiti i wstawkami z napisem Naomi we wnętrzu, a także, jak na Lotusy przystało, bogato wyposażone. Co ciekawe stworzono je tylko w 8 egzemplarzach!

Pierwszy Lotus został sprzedany na aukcji w czasie imprezy charytatywnej „Fashion for Relief”, reszta podczas trwającej prawie 10 dni aukcji on-line. Dziś wiemy już, że sprzedano je za ponad 5 milionów złotych. Kwota ta zasili konto współpracującej z Naomi organizacji White Ribbon Alliance, która z kolei przeznaczy je na odbudowę służby zdrowia na zniszczonej 12 stycznia wyspie

Co ciekawe, pierwszy egzemplarz Evory kupiła…Naomi, a w zasadzie jej życiowy partner Vladimir Doronin.

Najnowsze