Konkurs z najnowszą książką Jeremy’ego Clarksona

Wszyscy fani clarksonowskiej groteski motoryzacyjnej wyczekują na kolejną pozycję książkową do swojej biblioteki. Teraz wydawnictwo publikujące czwartą część "Świata według Clarksona" ogłosiło ciekawy konkurs.

 

Kolejny rodział zgryźliwych felietonów Jeremiego Clarksona już 9 listopada w polskich księgarniach.
fot. Insignis

Już niedługo nowa książka Jeremy’ego Clarksona – „Świat według Clarksona, część 4″ pojawi się w księgarniach (data oficjalnej premiery to 9 listopada). Wydawnictwo Insignis – wydawca książek Clarksona – ogłosił na swoim facebookowym profilu, facebook.com/Wydawnictwo.Insignis, konkurs, w którym można wygrać jeden z 10 egzemplarzy najnowszego Świata według Clarksona i nie tylko. Wszystko, co trzeba zrobić, to na chwilę wcielić się w Clarksona, który w felietonie „Ziemniaczane głowy” narzeka na pewną agencję rządową:

Złowroga agencja rządowa o nazwie WRAP (Wszystko Rujnujemy Albo Plądrujemy) wydała olbrzymie ilości naszych pieniędzy celem ustalenia, że w samej Wielkiej Brytanii codziennie wyrzucamy 5,1 miliona ziemniaków. Jest to zapewne tak moralnie naganne, że wszyscy powinniśmy popełnić samobójstwo.

Hm. Mamy zatem rząd, który z jednej strony mówi nam, że jeśli wciąż będziemy jeść za dużo, staniemy się grubi i w końcu eksplodujemy, a z drugiej twierdzi, że musimy dojadać wszystko, co mamy na talerzach, bo to źle wyrzucać jedzenie.

Zadaniem uczestników konkursu jest dokończenie zdania, w którym Jeremy Clarkson radzi, co zrobić, by nie dopuścić do gnicia wyrzuconych ziemniaków, co, rzecz jasna, szkodzi środowisku:

(…) jedynym sposobem zapobiegnięcia przemianie kartofla w olbrzymią, trucicielską chmurę duszącego gazu jest…

Najbardziej pomysłowi, oryginalni i „clarksonowi” laureaci, zostaną obdarowani nagrodami książkowymi.

Szczegóły na facebookowej stronie Wydawnictwa Insignis. Konkurs trwa do najbliższej niedzieli (6 listopada).

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze