KONKURS "Wybieramy wakacyjne moto-samochodowe selfie!". Do wygrania świetne gadżety, książki i filmy na DVD!

KONKURS "Wybieramy wakacyjne moto-samochodowe selfie!". Do wygrania świetne gadżety, książki i filmy na DVD!

10 września 2020
Czas się pochwalić wakacyjnym wspomnieniem z wyjazdu! Zaczynamy dwutygodniowy konkurs - wybierzemy najlepsze moto-samochodowe selfie z wakacji i nagrodzimy was wspaniałymi zestawami nagród - książki, gadżety motoryzacyjne i wiele innych!

Aby wygrać zestaw nagród wystarczy wziąć udział w naszym konkursie "Wybieramy najlepsze moto-samochodowe selfie!"! Liczymy na wasze szalone pomysły i kreatywność, bo możliwości jest mnóstwo - selfie nad morzem, w górach, z wakacji, ze zlotu motocyklowego, czy nawet przydomowego garażu! Liczy się dobra zabawa i najważniejsze, abyście pokazali nam siebie w towarzystwie swoich ukochanych maszyn na wakacjach!

Masz już pomysł na #motoselfie lub #carselfie? Sprawdź, co dalej?

Etap 1 

Prosimy o przesyłanie konkursowych zdjęć do 16.09.2020 r. na adres e-mail redakcja@motocaina.pl - a w treści wiadomości należy zawrzeć:
- zdjęcie konkursowe typu selfie
- swoje imię i nazwisko;
- link do swojego profilu lub nazwę użytkownika na Facebooku oraz Instagramie.

Etap 2 

Przez cały tydzień możecie wysyłać nam swoje selfie, później przez kolejny tydzień - czytelnicy portalu Motocaina wybiorą najlepsze zdjęcie poprzez głosowanie dostępne w stworzonej przez nas galerii waszych zdjęć konkursowych.

2 zdjęcia, które otrzymają najwięcej głosów w kategorii #motocykloweselfie oraz #samochodoweselfie, zostaną przez nas nagrodzone zestawem nagród. 

Ponadto, pięć najlepszych zdjęć, wybranych przez naszych czytelników pojawi się także na naszym profilu na Instagramie #motocaina - już dziś zachęcamy do obserwowania: www.instagram.com/motocaina.

Zestawy nagród, które uzyskają najwięcej głosów:

- W kategorii #motocykloweselfie:
książka Ubuntu. Motocyklowa odyseja samotnej kobiety przez Afrykę, film na DVD Jazda na krawędzi. Najważniejszy film świata. i powerbank do telefonów oraz urządzeń audio oraz gadżety: pendrive 8 GB, smycz do kluczy z motoryzacyjnym logo

- W kategorii #samochodoweselfie:
książka Mark Webber. Moja Formuła 1, książka Top Gear The Bombshell, zestaw ładowarek turystycznych do samochodu oraz gadżety pendrive 8 GB, czapka z daszkiem z samochodowym logo

Harmonogram konkursu i wysłanie nagród

Etap 1 08.09-16.09.2020 r. -  Przesyłanie zdjęć konkursowych na adres redakcja@motocaina.pl oraz potrzebnych danych do kontaktu. 
Etap 2 17.09-24.09.2020 r. -  Głosowanie czytelników na najlepsze "selfie" w naszym konkursie.
 
25.09.2020 r. Oficjalne ogłoszenie Zwycięzcy konkursu "Wybieramy najlepsze motocyklowe selfie!"
do 30.09.2020 r. Wysłanie nagród oraz publikacja 5 zdjęć na Instagramie, które otrzymają najwięcej głosów w konkursie. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!