Konkurs – rymowanka o bezpieczeństwie

Na blogu Woosha - wirtualnego nauczyciela programu edukacyjnego „Bezpieczeństwo dla wszystkich" Renault - rozpoczął się konkurs polegający na wymyśleniu krótkiej rymowanki o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

Jedna z tapet jubileuszowych programu Bezpieczeństwo dla wszystkich.
fot. Renault

Rymowanka może mieć maksymalnie osiem wersów i musi dotyczyć najważniejszych zasad  bezpieczeństwa ruchu drogowego. Rymowankę należy wysłać za pośrednictwem bloga Woosha, umieszczonego na stronie internetowej programu „Bezpieczeństwo dla wszystkich” Renault http://bezpieczenstwo.renault.pl. W konkursie, który zakończy się 28 czerwca można wygrać atrakcyjne i bezpieczne nagrody – kask i rękawiczki rowerowe, akcesoria do jazdy na rolkach oraz plecak z zestawem odblasków. Szczegóły na stronie http://bezpieczenstwo.renault.pl

Konkurs „Rymowanka o bezpieczeństwie” jest organizowany w ramach jubileuszu 10-lecia programu „Bezpieczeństwo dla wszystkich” Renault. Z tej okazji na stronie internetowej programu przygotowano wiele atrakcji, takich jak m.in.: jubileuszowe tapety, wygaszacze ekranu, plan lekcji oraz interaktywny Blog Woosha. Jedną z jubileuszowych inicjatyw jest także profil maskotki Woosha oraz programu edukacyjnego założony na portalu społecznościowym Grono.net http://grono.net/bezpieczenstwo-renault/.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze