Konkurs - rymowanka o bezpieczeństwie

Na blogu Woosha - wirtualnego nauczyciela programu edukacyjnego „Bezpieczeństwo dla wszystkich" Renault - rozpoczął się konkurs polegający na wymyśleniu krótkiej rymowanki o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

Jedna z tapet jubileuszowych programu Bezpieczeństwo dla wszystkich.
fot. Renault
Rymowanka może mieć maksymalnie osiem wersów i musi dotyczyć najważniejszych zasad  bezpieczeństwa ruchu drogowego. Rymowankę należy wysłać za pośrednictwem bloga Woosha, umieszczonego na stronie internetowej programu „Bezpieczeństwo dla wszystkich" Renault http://bezpieczenstwo.renault.pl. W konkursie, który zakończy się 28 czerwca można wygrać atrakcyjne i bezpieczne nagrody - kask i rękawiczki rowerowe, akcesoria do jazdy na rolkach oraz plecak z zestawem odblasków. Szczegóły na stronie http://bezpieczenstwo.renault.pl

Konkurs „Rymowanka o bezpieczeństwie" jest organizowany w ramach jubileuszu 10-lecia programu „Bezpieczeństwo dla wszystkich" Renault. Z tej okazji na stronie internetowej programu przygotowano wiele atrakcji, takich jak m.in.: jubileuszowe tapety, wygaszacze ekranu, plan lekcji oraz interaktywny Blog Woosha. Jedną z jubileuszowych inicjatyw jest także profil maskotki Woosha oraz programu edukacyjnego założony na portalu społecznościowym Grono.net http://grono.net/bezpieczenstwo-renault/.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.