Konkurs Rolls-Royce Young Designer Competition przedłużony

Konkurs dla młodych projektantów i projektantek - Rolls-Royce Young Designer Competition - przedłuża termin nadsyłania zgłoszeń do 1 czerwca 2020 r.

Na konkurs ogłoszony na początku kwietnia nadeszło dotychczas ponad 2000 prac od dzieci z ponad 70 krajów na całym świecie. Celem konkursu jest pobudzenie talentów małych projektantów i odwrócenie uwagi dzieci od sytuacji samoizolacji i dystansu społecznego. Pomimo, iż niektóre kraje zaczęły już znosić ograniczenia, wiele dzieci cały czas nie może chodzić do szkoły, a możliwości ich działań wciąż pozostaną ograniczone przez kolejne tygodnie.

Zwycięzca konkursu otrzyma jedyną taką nagrodę na świecie: pełny render swojego projektu. Uczestnicy konkursu otrzymają zaś certyfikat podpisany ręcznie przez szefa Rolls-Royce Motor Cars, Torstena Müllera-Ötvösa.

Mamy także bardzo dobrą wiadomość dla uczestników konkursu z Polski. Członkowie jury z zespołu projektantów Rolls-Royce’a ocenią też osobno prace nadesłane z Polski i przyznają specjalną nagrodę jednej z nich. Jego autor/autorka zostanie przywieziona samochodem Rolls-Royce do szkoły wraz z najlepszym kolegą/koleżanką. Auto będzie prowadzone przez szofera.

Jeden ze szczęśliwców z Wielkiej Brytanii dostanie dwie dodatkowe nagrody po zniesieniu lokalnych środków zapobiegawczych przeciw koronawirusowi. Obok przejażdżki do szkoły Rolls-Roycem prowadzonym przez szofera, jego szkoła otrzyma również zestaw umożliwiający szkole wzięcie udziału w dorocznym konkursie Greeenpower Challenge.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze