Konkurs Blog Roku 2011 – turystyka motocyklowa

Ruszyła siódma edycja konkursu Blog Roku - corocznego wydarzenia, które ma wyłonić najlepszych autorów blogów w Polsce.  W kategorii "Podróże i szeroki świat" jako jedyny o tematyce motocyklowej startuje blog "Małżeństwo na dwóch kółkach". Podajemy też przykłady innych motoryzacyjnych blogów, które piszą kobiety.

Agata Lange „Doodek” z mężem podczas wyprawy do Maroka.
fot. z archiwum Małżeństwa na dwóch kółkach.

Ruszyła siódma edycja konkursu Blog Roku – corocznego wydarzenia, które ma wyłonić najlepszych autorów blogów w Polsce.  W kategorii „Podróże i szeroki świat” jako jedyny o tematyce motocyklowej startuje blog Małżeństwo na dwóch kółkach. Jest to zapis podróży krakowskiej pary motocyklistów Agaty i Patryka Lange, którzy latem zeszłego roku przejechali na dwóch motocyklach trasę z Krakowa do Maroka i z powrotem „Przez Europę do Afryki. Wizyta u bram Sahary, spotkania z ludźmi i kulturą, ale też spotkanie z samymi sobą. Podróż, czy to geograficzna czy to wgłąb siebie zawsze jest wielką przygodą i wspaniałym doświadczeniem.”

Konkurs przebiegał będzie dwuetapowo. Pierwszy etap – głosowanie SMSami  rozpoczęło się 12 stycznia i potrwa przez tydzień. Blogi, które zdobędą najwięcej głosów, zostaną poddane ocenie Jury, które wyłoni najlepszego autora. W Jury konkursu zasiadają między innymi aktor Michał Żebrowski, podróżniczka Martyna Wojciechowska i znany rysownik Henryk Sawka.

Aby zagłosować na blog motocyklowego małżeństwa wystarczy wysłać SMS na nr 7122 o treści D00098 (znak 0, to cyfra zero. Pamiętajcie także, aby nie wstawiać w SMS spacji).  Koszt SMS to 1,23 złotych a co ważniejsze – dochód z SMS’ów zostanie przekazany na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych.

Blog motocyklowego małżeństwa http://moto-wyprawa.blogspot.com/

Pamiętajmy, że w sieci można znaleźć mnóstwo przykładów kobiecej, motocyklowej turystyki.

Podróże motocyklowe Ani Jackowskiej http://www.aniajackowska.pl/

Kopciuszek motocyklowy http://kopciuszekmotocyklowy.blogspot.com/

Kobiety piszą również blogi już niekoniecznie turystyczne, ale motoryzacyjne:

Ciętym językiem o motoryzacji – Anna Małgorzata Grzesik (AMG) http://annagrzesik.blog.motocaina.pl/

Kobiece, motocyklowe początki http://motorsfera.blog.motocaina.pl/

Małgorzata Czaja o ukochanym Mini http://www.miniclassic.pl/

Podróże motocyklistki, ale i ogólnie motocyklowo http://zmija.riderblog.pl/

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze