Koncept CB4 Interceptor - powiew futurystycznej wizji w motocyklach

Koncept CB4 Interceptor - powiew futurystycznej wizji w motocyklach
Na stoisku Hondy podczas niedawnej wystawy EICMA 2017 można było zobaczyć ciekawy projekt Design Studio opracowany przez dział R&D włoskiej fabryki Hondy.

Zaprezentowany w tym roku koncepcyjny CB4 Interceptor jest to pojazd studyjny, który powstał w procesie opracowywania stylu Neo Sports Café. Jego podstawą był Koncept CB4, stworzony na potrzeby wystawy EICMA 2015.

Koncept 2017 wnosi ciekawe, nowe elementy Sport Endurance do pierwotnej wersji CB4, tworząc nowy kierunek stylistyki powiązany z korzeniami Café Racer. Kolorystyka jest utrzymana w pełnej czerni. Łączy elegancję ze sportową stylistyką i jednocześnie futurystyczną technologią.

W przedniej części motocykla zamontowano wentylator, który dzięki zamianie siły kinetycznej w energię zasila dotykowy panel sterujący zamontowany na zbiorniku paliwa. Na ekranie kierowca na bieżąco może śledzić swoją drogę na mapie, wyświetlać alarmowe połączenia telefoniczne lub podłączać inne gadżety elektroniczne.

CB4 Interceptor

Pełny ekran
CB4 Interceptor

fot. Honda

CB4 Interceptor
CB4 Interceptor
CB4 Interceptor
CB4 Interceptor
CB4 Interceptor
Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.