Kompaktowe komputery motocyklowe MGI

Z początkiem ubiegłego roku na rynku pojawiła się linia kompaktowych komputerów motocyklowych MGI F10x. Oto krótka charakterystyka urządzenia.

Urządzenia w niewielkich rozmiarach łącza cechy większych komputerów pokładowych i mniejszych wyświetlaczy biegów. Najbardziej rozbudowany model rodziny MGI – komputer MGI F103 to, według producenta, nie lada gratka dla pasjonatów jednośladów. 

Jak twierdzi producent, urządzenie MGI F103 zostało zaprojektowane z myślą o riderach, którzy cenią sobie efektywną współpracę ze swoją maszyną.  Wyświetlacz umożliwiający odczytanie danych o pracy motocykla może przydać się do optymalizacji jazdy w każdych warunkach, zarówno w turystyce, jak i sportowych wyczynach. W sumie MGI dysponuje aż kilkunastoma funkcjami: od wyświetlania biegów, prędkości i obrotów po temperaturę powietrza (mierzoną zewnętrznym czujnikiem), datę i godzinę. Urządzenie posiada także funkcje wyświetlania powiadomień m.in. o upływie ważności OC i smarowaniu łańcucha.

fot. materiały prasowe

Cechą charakterystyczną urządzeń MGI jest wyświetlacz LCD, który ma zapewniać dobrą widoczność wyświetlanych danych nawet w pełnym słońcu. Wbudowano również funkcję regulacji kontrastu. Co więcej, kolor podświetlenia ekranu można dobrać np. do fabrycznego podświetlenia zegarów, czy innych elementów motocykla.

Obsługa urządzenia zaś, dokonywana jest za pomocą jednego przycisku, montowanego na manetce.

Producentem tych małych komputerów jest polska firma MGI Project.
Więcej informacji na stronie producenta: www.mgi-project.com

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze