Kominiarki Cold Killers chronią przed mrozem

Choć wciąż pogoda raczy nas pięknem polskiej jesieni, nie można ignorować nadchodzących mrozów. Firma Cold Killers oferuje specjalne kominiarki dostosowane do użytkowania w niskich temperaturach.

fot. Cold Killers

Podczas spokojnej jazdy zaledwie 50 kilometrów na godzinę i przy temperaturze 5 stopni, niechronione szyje motocyklistów narażone są nawet na poważne odmrożenia. Zwykłe, wełniane kominiarki nie ochronią tak dobrze przed zimnem, wiatrem i deszczem.

Cold Killers proponują kominiarkę Hot Hood i dwa rodzaje półkominiarek – Maxi Tube i Mini Tube uszytych ze specjalnego, oddychającego materiału.  Wierzchnia warstwa to stretch, środkowa to laminowana wyściółka, podszewkę zaś stanowi polar. Te trzy warstwy wspólnie tworzą połączenie, które upora się jednocześnie z wiatrem, temperaturą i wilgocią. Oddychająca kominiarka pozwala powietrzu cyrkulować, nie przepuszczając jednocześnie zimna i blokując zbieranie się wilgoci w najgłębszych warstwach.

Dodatkowo kominiarki z Cold Killers są rozciągliwe i wyjątkowo cienkie, także nie przeszkadzają w użytkowaniu motocykla czy poruszaniu się na drodze. Można je prać w pralce bez obaw o uszkodzenia. Na oficjalnej stronie producenta można je kupić w cenie od 17 do 20 funtów, co jak na takie udogodnienie wydaje się rozsądną ceną.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze