Kolorowe wycieraczki

Obiecałaś sobie, że kiedy skończy się zima, sprzątniesz swój samochód? Jednak prócz dokładnego umycia i nawoskowania karoserii oraz wyczyszczenia go w środku, coś byś jeszcze w nim zmieniła, ale nie bardzo wiesz co? Skorzystaj z naszej podpowiedzi i kup kolorowe wycieraczki.

fot. producent

Stoisz w korku, w drodze do domu, za oknem leje wiosenny deszcz, a Ty wpatrujesz się w brudną szybę, niedomytą przez zniszczone zimą na zlodowaciałej szybie wycieraczki. Nie wyrzucasz ich celowo, mimo że nie zbierają już tak wody jak kiedyś. Teraz z  niecierpliwością pewnie wyczekujesz cieplejszych dni, by sprzątnąć cały samochód i wymienić w nim parę drobiazgów. 

Jeżeli chcesz, aby tej wiosny twoje auto wyglądało inaczej niż dotychczas i wyróżniało się spośród innych samochodów, zmień wycieraczki! Kup tym razem kolorowe, nie nie nudne, czarne. 

Wycieraczki dostępne są w czterech kolorach – niebieski, srebrny, czerwony oraz standardowy czarny. Występują także w różnych rozmiarach 40,64 cm, 45,72 cm, 50,8 cm (16inch, 18inch i 20inch). 

Kolorowy gadżet na Twojej szybie kupisz za ok. 85 zł tutaj.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze