\r\nHonda Fun & Safety organizowane są w tym roku dla osób, które zakupiły motocykle w autoryzowanej sieci Hondy w Polsce. Udział w imprezie jest bezpłatny, ale obowiązuje kolejność zgłoszeń. Wystarczy zgłosić się do swojego dealera Hondy, aby otrzymać zaproszenie.

\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n
\r\n
fot. Honda
\r\n
\r\n

Więcej informacji na www.honda.pl oraz w salonach.

","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https://www.motocaina.pl"},"author":{"@type":"Person","name":"motocaina.pl"}}

Kolejne edycje Honda Fun & Safety

22 maja 2013
Polski przedstawiciel producenta motocykli przygotowuje kolejne imprezy skierowane do osób, które chciałyby poczuć się pewniej za kierownicą swojej Hondy, a także poznać, czym jest radość z jazdy.

W kalendarzu pojawiły się dwie kolejne edycje imprezy Honda Fun & Safety. Najbliższa odbędzie się w dniach 22-23 czerwca, na nowym obiekcie w Toruniu – Awix Racing Arena, znajdującym się tuż obok stadionu żużlowego. Kolejna, zaplanowana w terminie 6-7 lipca, będzie miała miejsce na sprawdzonym już torze kartingowym w Radomiu.

fot. Honda

Honda Fun & Safety organizowane są w tym roku dla osób, które zakupiły motocykle w autoryzowanej sieci Hondy w Polsce. Udział w imprezie jest bezpłatny, ale obowiązuje kolejność zgłoszeń. Wystarczy zgłosić się do swojego dealera Hondy, aby otrzymać zaproszenie.

fot. Honda

Więcej informacji na www.honda.pl oraz w salonach.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!