Kobiety projektują Forda Mustanga
Na tegorocznym SEMA Show zobaczymy zupełnie nową twarz Forda Mustanga. Za projekt i wykonanie odpowiedzialna jest grupa złożona wyłącznie z kobiet.
Część z nich releguje się z Forda, część należy do SEMA Businesswomen’s Network (SBN). Trzy propozycje nowej formuły zostaną opublikowane w sieci 23 maja i poddane głosowaniu. 5 czerwca dowiemy się, który projekt zebrał najwięcej głosów. Podczas lata w siedzibie Source Interlink Media w Kalifornii szkic nabierze kształtu i zostanie wcielony w życie.
| Ford Mustang GT |
![]() |
| fot. Ford |
Po ukończeniu Ford będzie wystawiony na licytację – pełny dochód ze sprzedaży trafi na cele charytatywne.
Sherry Kollien, koordynatorka projektu, nie kryje emocji:
| Ford Mustang GT |
![]() |
|
fot. Ford
|
„Nie ma lepszego pojazdu niż Mustang, jeżeli chodzi o opcje personalizacji zaspokajającej indywidualne potrzeby użytkowników – miłośników marki, jak również kobiet, niezależnie od wieku. Od dawna wiadomo, że kobiety w ponad 50% przypadków mają wpływ na zakup rodzinnego samochodu. To jednak krok dalej, teraz mogą dostosować go do własnej osobowości” – mówi
Najnowsze
-
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
Awaria auta z dala od domu, przebita opona czy rozładowany akumulator to sytuacje, które mogą przydarzyć się każdemu kierowcy. Dowiedz się, jak działa ubezpieczenie assistance i dlaczego warto je mieć, aby w razie problemów na trasie uniknąć stresu oraz wysokich kosztów holowania i naprawy. -
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
-
Samochody elektryczne: 370 mld zł strat w rok. Co poszło nie tak? Koncerny wracają do spalinówek i toną w długach
-
Oto najwyższa estakada w Polsce – 80 metrów nad ziemią! Rakieta Falcon 9 mogłaby się zmieścić pod spodem


Zostaw komentarz: