Kobiety na traktory!

Już 17 marca wszystkie panie dysponujące pojazdem z napędem na cztery koła i chętne do sprawdzenia się w rywalizacji off-roadowej mogą spróbować swoich sił podczas rajdu pod hasłem „Kobiety na traktory".

 

fot. adventura 4×4.pl

To już kolejna edycja tego turystyczno-sportowego rajdu, pomyślanego jako próba popularyzacji off-roadu w Polsce. Impreza odbędzie się na terenie gminy Chynów w powiecie grójeckim. O ile kierowcą, podobnie jak w zeszłym roku, musi być przedstawicielka płci pięknej, o tyle pilotem może być osoba dowolnej płci. Rajd odbędzie się w dwóch klasach, turystycznej i sportowej. Klasa sportowa będzie trudniejsza: przewidziane są trudne przejazdy i próby, dlatego samochody powinny być wyposażone w opony AT (przynajmniej) i dobre haki. W klasie turystycznej mogą wystartować seryjne samochody terenowe i samochody typu SUV.

 

fot. adventura 4×4.pl

Załogi będą wykonywać kolejne zadania, zdobywając punkty i walcząc o podium. Nie zabraknie również punktowanego zadania z udziałem prawdziwego traktora.

Start został wyznaczony przed urzędem gminy w Chynowie. Impreza rozpocznie się o godzinie 9.00 od rejestracji załóg, omówienia trasy i punktacji, a zakończy ogniskiem o 17.00.

Motocaina.pl patronuje temu wydarzeniu i zachęca wszystkie panie do spróbowania swoich sił w rywalizacji.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze