Kobieta zasłabła za kierownicą. Świadkowie zdarzenia zareagowali wzorowo

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak szara Mazda wtacza się na środek ruchliwego skrzyżowania. Kobieta siedząca za jej kierownicą zasłabła. Na szczęście świadkowie zdarzenia zareagowali wzorowo.

Kamery w jednym z amerykańskich miast na Florydzie zarejestrowały niecodzienną sytuację. Na nagraniu widać, jak szara Mazda zaczyna powoli wtaczać się na środek ruchliwego skrzyżowania. Chwilę potem widać jak na drogę za samochodem wybiega kobieta i próbuje się dostać do jego środka, ale nie udaje jej się to z powodu zablokowanych drzwi. Dołączają do niej inni kierowcy, wyskakując ze swoich samochodów, żeby spróbować zatrzymać Mazdę. Samochód w końcu udaje się zatrzymać, ale problemem pozostaje dostanie się do kabiny pasażerskiej.

Widać, jak jeden z mężczyzn próbuje wybić szybę przy pomocy kamienia, ale bez skutku. Po chwili ktoś przynosi spory hantel z siłowni i z jego pomocą udaje się wybić tylną szybę w drzwiach. W międzyczasie inni świadkowie cały czas blokują samochód, żeby nie jechał dalej.

Dopiero po wybiciu szyby i otwarciu drzwi udało się przełączyć skrzynię biegów w tryb P i zatrzymać pojazd. Okazało się, że kobieta siedząca za kierownicą zasłabła. 

Świadkowie przesunęli samochód w bezpieczne miejsce i wspólnie oczekiwali na przyjazd służb ratunkowych. Władze miasta poszukują teraz kontaktu z osobami, które brały udział w wydarzeniu, aby uhonorować je za ten niezwykły akt odwagi. Kobieta, która zasłabła za kierownicą, przeżyła zdarzenie.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze