Kobieta vs. Schumacher vs. Häkkinen – film

Stara prawda mówi - gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. A czasem, gdy o kawałek prostej na drodze walczy dwóch kierowców zawodowych w swoich „superfurach", zdarza się, że wyprzedzając ich obu na raz, przemknie jak strzała... kobieta. Oczywiście dedykowanym do tego celu autem...

fot. MercedesBenzTV

Zima, śnieg, górska droga z zakrętami… Kiedy jest się Häkkinenem i prowadzi się nowiutkiego Mercedesa E klasę kombi, trudno jest zrozumieć powoli przemieszczających się po drogach kierowców – zwłaszcza, jeżeli jadą przepięknym, zabytkowym klasykiem przed nami i torują drogę. Może się nawet okazać, że za kierownicą siedzi nie kto inny, tylko Michael Schumacher, rozkoszując się rekreacyjną  jazdą swoim unikatowym SL-em. Co z tego?!  Ech, ci niedzielni kierowcy!

Mika Häkkinen – siłą rzeczy – w końcu nie wytrzymuje i wyprzedza niegdysiejszego Mistrza Świata Formuły 1. Jakież jest jego zdziwienie, gdy niespodziewanie wyprzedza go jeszcze szybszy kierowca w G klasie… i jest nim kobieta. Ta ostatnia, obserwując wyprzedzanych panów komentuje wesoło: wiedziałam – seniorzy!

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego klipu reklamowego Mercedesa.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze