Kobiecy wypad do spa BMW Z4, czyli Ladies Summer Tour

Grupa dziennikarek, wraz z kilkoma niesamowitymi kobietami, które osiągnęły w życiu ponadprzeciętne wyniki, pokonało trasę z Warszawy do hotelu dr Ireny Eris Wzgórza Dylewskie najnowszymi BMW Z4.

BMW Z4 2013 – mimo pochmurnej pogody rozpromieniło dzień uczestniczkom Ladies Summer Tour.
fot. Katarzyna Frendl, Motocaina.pl
Niesamowity, rekini nos BMW Z4.
fot. Katarzyna Frendl, Motocaina.pl

Do dyspozycji uczestniczek podstawiono najnowsze BMW Z4 sDrive28i. Model ten przeszedł niedawno face lifting. Niczym kobieta po odnowie biologicznej po prostu wypiękniał. Wewnątrz zmodyfikowano kilka detali, dorzucono pakiet wyposażeniowy Design Pure Traction i nowe funkcje z zakresu BMW ConnectedDrive. Więcej na temat pierwszej jazdy tym autem już niebawem na Motocaina.pl.

Modne bawarskie roadstery
Nowe BMW Z4 wkracza na motoryzacyjną scenę dwadzieścia pięć lat po debiucie unikatowego modelu Z1 – auto poruszyło branżę nie tylko ze względu na rewolucyjną koncepcję drzwi, ale również dzięki właściwościom jezdnym. Model ten rozpoczął nowy rozdział w historii roadsterów bawarskiej marki, która sięga lat trzydziestych ubiegłego stulecia. Od tego czasu BMW zaprezentowało wiele niezwykłych modeli, na czele z BMW 328 (zwycięzca Mille Miglia w 1940 roku), czy BMW 507 z 1955 roku. Kontynuując ten trend w latach 90. ubiegłego wieku niemiecki producent wyprodukował dwa 2-osobowe modele: BMW Z3 oraz BMW Z8. W oparciu o ich sukces powstał BMW Z4, czyli pierwszy roadster firmy z otwieranym sztywnym dachem, w którym kobiety czują się wprost idealnie.
 

Lidia Popiel podczas sesji portretowej „Jeśli myślisz, że Cię widzę” z Kingą Baranowską.
fot. Katarzyna Frendl, Motocaina.pl

Ladies Summer Tour 2013
Po przyjeździe do Hotelu Spa Dr Ireny Eris Wzgórza Dylewskie odbył się warsztat Instytutu Psychoimmunologii W. Eichelberga „Być kobietą”. Pod wieczór panie udały się na masaż Aroma Candle Sense, magiczny rytuał, który nie tylko dodał energii, ale wybitnie relaksował.

Najważniejszym punktem dnia było jednak spotkanie z niezwykłymi kobietami: Kingą Baranowską – himalaistką, zdobywczynią wielu 8-tysięczników, wokalistką Miką Urbaniak, Lidią Popiel – fotografem, Elżbietą Panas – aktorką i jedną niewielu kobiet odnoszących sukcesy w grze w golfa. Ich opowieści, niebywale motywujące do działania, inspirujące i pełne entuzjazmu, charakteryzowała skromność, która przekornie wybrzmiewała w ustach tak wybitnych osobowości. Każda z pań przyniosła przedmiot, z którym jest związana emocjonalnie lub zawodowo: kamień, pamiętnik, aparat, czy kij golfowy.  Z ich krótkich wystąpień biła niesamowita energia, coś ulotnego, z czym ma się bardzo rzadko do czynienia. Różnią ich fascynacje, droga zawodowa, czy nawet sposób opowiadania o swoich emocjach, ale łączy jedno – pasja.

Następnego dnia odbyły się wybitnie ciekawe warsztaty fotografii portretowej Lidii Popiel „Jeśli myślisz, że Cię widzę”, na których można było dowiedzieć się jak komunikować się z modelem i czym są emocje i szczerość w fotografii.

Od lewej stoją: Lidia Popiel, Kinga Baranowska, Elżbieta Panas, Mika Urbaniak.
fot. Katarzyna Frendl, Motocaina.pl

Motocaina wyróżniona w konkursie fotograficznym
Zanim wyruszyłyśmy w trasę, wybitny fotograf – Lida Popiel – wyjaśniła zasady konkursu fotograficznego „Portret nieznajomej kobiety w krajobrazie”. Chodziło o stworzenie dyptyku (dwóch złożonych później ze sobą zdjęć) oddających ulotną chwilę spotkania z nieznajomą kobietą. W czasie podróży zatrzymywałyśmy się więc w miejscowościach i poza nimi, aby móc zrobić zdjęcia twarzom kobiet, które współgrałyby tematycznie z drugim, zestawionym w dyptyku zdjęciem, przedstawiającym pejzaż, motyw, deseń. Przedstawicielka Motocaina.pl tworząca zespół z Eweliną Kustrą (twórczynią marki She’s a Riot) zajęły drugie miejsce w konkursie – nagrodzone zdjęcia publikujemy w galerii – kliknij tutaj.
 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze