Kobiecy trip na Kawasaki Versys do Hiszpanii

Przymierzasz się do kupna Kawasaki Versys? A może chcesz pojeździć na nowiutkim motocyklu po uroczych zakątkach Hiszpanii z przewodnikiem i pięcioma innymi kobietami, bez zamartwiania się o paliwo i harmonogram wycieczki? Wystarczy wysłać zgłoszenie. Podróży patronuje Motocaina.pl.

fot. Kawasaki

Na wyprawę, której patronuje Motocaina.pl, może pojechać sześciu motocyklistów. Jeśli zgłosi się właśnie taka liczba kobiet, może zostać utworzona typowo damska wycieczka. Kawasaki zapewnia przelot, wikt i opierunek, a także nowiutkiego (kupionego w hiszpańskim salonie) Versysa 650 z paliwem na całą trasę! Do dyspozycji motocyklistek będzie profesjonalny, polski przewodnik i samochód techniczny. Noclegi są możliwe w hotelach trzygwiazdkowych.

Taka podróż to marzenie dla każdej motocyklistki, która lubi komfort jazdy w sprzyjających warunkach, bez zamartwiania się o nocleg, trasę i cały gryplan wycieczki. Na miejscu grupę będą pilotować fachowcy, którzy mogą udzielać cennych wskazówek dotyczących jazdy szosowej i w terenie (dla chętnych).

Dla kobiet, które zdecydują się kupić motocykl Kawasaki, wyprawa będzie gratis!

Data wyprawy została wstępnie ustalona na drugą połowę maja, a będzie doprecyzowana po zgłoszeniu się chętnych. Swój akces można wysłać na adres redakcja@motocaina.pl, aby otrzymać mailem wszystkie najpotrzebniejsze informacje.

Zapraszamy do udziału!

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze