Kobiecy SuperOes na Torze Kielce – relacja

Zgodnie z zapowiedzią 26 lipca 2014 na Torze Kielce podczas SuperOesu utworzono klasę kobiet. Zjawiło się sześć zawodniczek z czego cztery ukończyły swoje przejazdy.

Do dyspozycji uczestniczek była próba sprawnościowa o zróżnicowanym stopniu trudności. Początkowo odbył się przejazd zapoznawczy, następnie treningowy i 4 mierzone. Wszystkie zawodniczki dawały z siebie wszystko a silniki warczały nie gorzej niż te prowadzone przez męską część uczestników. Dla niektórych był to pierwszy raz na tym torze, jednak czuć było dreszczyk emocji bo rywalizacja była na naprawdę dobrym poziomie. Na podium stanęły zawodniczki z całej Polski. Pierwsza była Iwona Kaniewska  w Hondzie Civic, która zdecydowanie jest królową tego toru w tym sezonie. Kolejno drugie miejsce Iga Dobczyńska w Hondzie CRX del Sol, a na trzecim uplasowała się Anna Grzesik w Toyocie Corolli. Poza sportową rywalizacją była to okazja do spotkania, poznania nowych ludzi, co udało się bezbłędnie.

Brabus Ultimate E – w pełni elektryczny miejski samochód sportowy

Dziewczyny, które przyjechały tam za sprawką ogłoszenia tej inicjatywy na motocaina.pl są mile zaskoczone organizacją imprezy i dobrymi warunkami szkoleniowymi jakie panują na tym torze. Na pewno każda wyniosła z tych zawodów coś dla siebie – doświadczenie i kolejne przejechane ‘sportowe’ kilometry, które wzbogacają umiejętności jazdy, również na drogach cywilnych.

Brabus Ultimate E – w pełni elektryczny miejski samochód sportowy

Przypominamy również o kolejnych rundach SuperOesu gdzie organizator z otwartymi ramionami czeka na zakręcone motoryzacyjnie kobiety, które chcą jeździć i doskonalić się. Kolejna runda zapowiedziana została na 23.08.2014. Zachęcamy więc do śledzenia strony organizatora (automobilklub.kielce.pl) i zapisywania się. Pokażmy znów na co nas stać!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze