Kobiecy projekt dużego fiata zwyciężył!

Kobieta zwycięzcą interaktywnego konkursu dla miłośników tuningu – Autokrata Tuning Show! Należało podjąć trudne wyzwanie zaprojektowania niepowtarzalnego samochodu. Pani Julia stworzyła niecodziennego Fiata 125 p.

Shell Autokrata Tuning Show II to jeden z niewielu konkursów, w którym wirtualne marzenia dotyczące tuningu auta można zrealizować. Aby wziąć udział w konkursie wystarczyło zarejestrować się na stronie internetowej www.shell.o2.pl i podjąć wyzwanie zaprojektowania niepowtarzalnego samochodu. Interaktywna zabawa zaczynała się od wyboru auta. Internauci mogli zdecydować się na: sportowe Porsche 944, klasykę polskiej motoryzacji – Fiata 125p lub popularne Cinquecento. Przy wykorzystaniu mechanizmów dostępnych w internetowym garażu, należało stworzyć unikatowy samochód.

Laureautka odbiera nagrodę
fot. Shell

Nagrodą w konkursie jest wierna kopia stuningowanego przez zwycięzcę auta. Jury konkursu uznało za najlepszy projekt tuningowy przygotowany przez Panią Julię Płońską, która do interaktywnego konkursu tuningowego wybrała samochód z czasów PRL’u klasykę ówczesnej motoryzacji, produkowany w FSO na Żeraniu  – Fiata 125 p.

„Jestem mile zaskoczona, że to właśnie mój projekt zdobył uznanie wśród jury konkursu. Udział
w konkursie był dla mnie wielką przyjemnością i jednocześnie wyzwaniem. Cieszę się, że moja wirtualna wizja Fiata 125p będzie jeździć po naszych drogach. Mam nadzieję, że zaproponowana przeze mnie opcja tuningu tego klasyka spodoba się wszystkim miłośnikom „Dużych Fiatów”. Chwilowo mogę jedynie podziwiać nagrodę, ponieważ właśnie jestem w trakcie kursu na prawo jazdy” – powiedziała Julia Płońska, zwyciężczyni konkursu.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze