Kobiece szkoły nauki jazdy – informator

W całej Polsce powstaje coraz więcej szkół nauki jazdy prowadzonych przez kobiety i głównie dla kobiet. Podejście instruktora do kursanta zmieniło się w przeciągu ostatnich lat, jednak zdarza się nadal, że brakuje w tej relacji szacunku i przyjaznej atmosfery.

Powinny temu zaradzić kobiece szkoły jazdy, które obiecują więcej wyrozumiałości i cierpliwości dla swoich uczniów. Zapraszamy do naszego przeglądu kobiecych placówek w poszczególnych miastach.

Utarło się, że instruktor nauki jazdy to mężczyzna, jednak kobiece szkoły jazdy znalazły swoje miejsce na rynku i wcale nie służą nauce jazdy w szpilkach czy poprawiania szminki na światłach. Za to gwarantują nieskrępowaną atmosferę, by jedna kobieta od drugiej mogła do woli czerpać motoryzacyjną wiedzę.

Szkoła Jazdy Babska ELka

Białystok

 

Szkoła Jazdy Babska ELka
Babska ELka oferuje zajęcia w kameralnym babskim gronie, przy kawie i herbacie. Zajęcia teoretyczne i praktyczne kat. B prowadzone przez wykwalifikowane instruktorki. Jest również możliwość skorzystania z jazd doszkalających i jazdy samochodem z automatyczną skrzynią biegów.

 

Informacje: www.facebook.com/profile.php?id=100001542170534

 
Szkoła Jazdy Lejdis

Bydgoszcz

 

Szkoła Jazdy Lejdis

Informacje: www.szkola-lejdis.pl

Szkoła Jazdy Lejdis obiecuje naukę bezpiecznego i pewnego prowadzenia samochodu bez stresu, miłą atmosferę i liczne rabaty.

 
OSK Lejdis

Kraków

 

OSK Lejdis

Informacje: www.lejdisprawko.pl

Zosia i Ewelina – świetnie przygotowane instruktorki, zapraszają na kurs kat. B (także ekspresowy) i jazdy doszkalające.

 

 

Marta Babska Szkoła Jazdy

Lublin

 

Marta Babska Szkoła Jazdy

Informacje: www.babskajazda.com.pl

Szkoła istnieje od 2008 roku i ma do wyboru instruktorów płci żeńskiej i męskiej. Marta, Anna i Ela chętnie uczą także kobiety w ciąży – mają dla nich bezpieczne nakładki antyuciskowe na pasy. Obiecują cierpliwość, skuteczność i indywidualne podejście.

 
Girls School

Łódź

 

Girls School

Informacje: www.girlsschool.pl

Girls Scholl stała się liderem programu operacyjnego Kapitał Ludzki i rozwija się pod patronatem Unii Europejskiej, ułatwiając kobietom zgłębianie motoryzacji. Szkoła oferuje indywidualne podejście, naukę pierwszej pomocy poszerzoną o wiedzę ratującą życie dzieciom, możliwość korzystania z trójekranowego symulatora jazdy czy alkogoogli.

 
Auto Szkoła Lejdis

Łódź

 

Auto Szkoła Lejdis

Informacje: www.autoszkola-lejdis.pl

Szkoła pod okiem sympatycznych, czterech instruktorek oferuje kursy kat. A, B (także rozszerzony) i jazdy doszkalające.

 
Kobieca Akademia Jazdy Elkonekt

Płock

 

Kobieca Akademia Jazdy Elkonekt

Informacje: www.facebook.com/pages/Kobieca-Akademia-Jazdy/201336376593742

Elkonekt obiecuje profesjonalne i bezstresowe przygotowanie do egzaminu w trybie standard, comfort, weekendowym oraz przyspieszonym.

 
Babska Akademia Jazdy

Pruszcz Gdański

 

Babska Akademia Jazdy

Informacje: www.babskaakademiajazdy.pl

Szkoła istnieje na rynku już 5 lat, a szkolenia prowadzone są wyłącznie przez kobiety i to z wykształceniem pedagogicznym! Do kat. B (standard, ekspres, VIP doszkalający, indywidualny) od marca dołączyła także kat. A.

Babska Auto Szkoła

Szczecin

 

Babska Auto Szkoła

Informacje: www.babska.cdx.pl

Małgosia i Magdalena otoczą indywidualną opieką dydaktyczną w zależności od jego umiejętności i potrzeb. Obiecują skuteczne i nowoczesne szkolenie.

 
Babska Auto Szkoła

Warszawa

 

Babska Auto Szkoła

Informacje: www.babska.pl

Szkoła istnieje od 2005 roku i zatrudnia, aż 9 instruktorek! W ofercie są kursy na prawo jazdy kat. A i B (tygodniowe oraz weekendowe), kursy prawa jazdy dla cudzoziemców, kursy dla kobiet w ciąży, jazdy doszkalające i kursy na instruktora prawa jazdy.

OSK Lejdis

Zielona Góra

 

OSK Lejdis

Informacje: www.lejdis.zgora.pl

Szkoła Alicji Duc powstała z myślą o kobietach, które pragną wsiąść do samochodu, jeździć dynamicznie, pewnie i nie jak przysłowiowa „baba za kółkiem”. Instruktorka obiecuje, że jest wyrozumiała i opanowana, tłumaczy wyraźnie, i do skutku.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Witam poszukuję do jazdy doszkalające instruktorki na jazdę doszkalające w Warszawie.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze